Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha elmondaná...

Mit tennétek ha elmondaná nektek a 14 éves öcsétek hogy női ruhát szeret hordani -crossdressing-? és megkérne hogy vegyél neki női ruháékat mert nem mer bemenni a boltba? L

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Elvinném prostihoz,hogy kefélje ki belőle a beteg hajlamait.
2015. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Elmagyaráznám neki, hogy nyugodtan bemehet a boltba. Még fel is próbálhatja a ruhákat! Elég csak azt hazudnia, hogy az ugyanolyan testalkatú lánytestvérének akarja ajándékba.
2015. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Elmennék a boltba és vennék neki. Engem semmi ilyesmi nem zaklat fel, teljesen elogadom ha valaki kicsit más mint az átlag. De sajna nincsen öcsém csak 3 nővérem. xD

Amúgy viszont nem sok értelme van itt kérdezni, mert ha teszem azt mi mind elfogadjuk, attól még az nővér akiről szó van, egyáltalán nem biztos, hogy el fogja.

2015. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Vennék, ha ez kell neki, ezen ne múljon a boldogsága. Ez egyben jó befektetés is, ha egyszer majd teszem azt nekem kell valami, amiben csak ő tud segíteni.
2015. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
vennék neki, és örülnék hogy ennyire megbízik bennem.
2015. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én megkérném, hogy kísérjen el , válassza ki, én meg megveszem neki, ha ő nem akarja. Az csak úgy tűnik, mintha nekem segítene.
2015. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1%
Homár lett?
2015. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
elvinném vásárolni
2015. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Először is én örülnék, hogy ennyire megbízik bennem. Utána pedig együtt mennénk el, hisz ha már neki kell legyen olyan, ami neki tetszik. Azt meg senki se fogja tudni, hogy most neki veszitek, simán lejöhet az külső szemmel, hogy az öcséd segít kiválasztani számodra a ruhát. Főleg ha nem ő próbálja fel. :)


De egyébként nem értek sok kommentelőt. Inkább legyen úgymond "ilyen" fétise, mint a pedofília, nekrofília és egyéb sokkal rondább és erkölcstelenebb és elítélhetőbb. Ezzel senkinek se árt, sőt, még kiegyensúlyozott élete is lehet ha képes magával megbarátkozni és elfogadni, hogy ő ilyen, nincs ebben semmi szégyellnivaló. (persze a fafejűek miatt nyilvánosan ne hirdesse, mert tuti megverik, még nem érett meg a társadalom a toleranciára)

2015. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krisztamnk válasza:
100%
Én mondjuk szerettem volna, ha van egy ilyen öcsém és segítettem volna neki...jobb az, ha be meri vallani magának - és nekem - mintha egy életen át frusztrálódna :-(
2015. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!