Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Huszon éves lányok (heterok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon éves lányok (heterok biszexek), mit tennétek, ha elmondaná a párotok, hogy a (csak) kapcsolatotok előtt volt, (de most is van rá hajlama) passzív meleg kapcsolata?

Figyelt kérdés
Kérem ha válaszadó lány, ha lehet szexuális orientációját és korát adja meg!

2015. febr. 3. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Kérnék időt átgondolni... Ha nem akarja mellettem csinálni, tehát ez a hajlam kimerül fantáziában, de nem akar mellettem pasit is tartani, akkor ha olyan a kapcsolat, megtartanám szerintem. De alapból nem hiszem h olyan pasival összejönnék, mert én elvárom, hogy a pasi legyen dominánsabb nálam. Fura számomra, hogyha egy velem szemben irányító pasi passzív szerepre vágyik. Bár ki tudja... Amíg nem befolyásolja a kapcsolatunkat, nekem mindegy mit csinált előtte. Csak aztán ne csaljon meg egy kannal...


23L/bi-"kíváncsi"

2015. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt barátom, én top biszex vagyok, én vagyok az exe, és még velem se akar megcsalni. A srác parázik, hogy elmondja-e. - elfogja. Mert az őszinteség is erénye, de "belehalna" ha elvesztené a szerelmét. Most jött rá, hogy igazán szerelmes a lányba közel egy év után, és végig hűséges volt. Amúgy én erős harmincas vagyok, de komoly férfi. Amúgy gyakori ez passzív meleg srácoknál, hogy hetero kapcsolatban élik le a életük és szerelemben, ott van például a bűvész lányát elvevő humorista. Mindig hűséges volt. Feleséget ismerem, meg a pasi baráti köréből sokakat. Amúgy atléta, és domináns udvarias pasi, értelmiségi 40-50 órás munkahéttel a srác. Én művész vagyok, és ez apa komplexus náluk, őt sem szerette az apaja. Én szakítottam vele amúgy, rá két hónapra jött össze a lánnyal. Én már csak egy jó barát vagyok, vonzónak tart de hűséges.
2015. febr. 3. 13:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Várok még bőven választ, és az elsőt nagyon köszönöm.
2015. febr. 3. 13:24
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Hát, nekem alapból semmi bajom a biszexekkel és a melegekkel, de én nem szeretnék ilyen pasit magamnak,csakis heterót.

És ha a mostani páromról derülne ki így majdnem két év után, nem tudom mit tennék, de kicsit becsapottnak érezném magam.. De ennyi idő után nem hiszem,hogy elhagynám emiatt.


20L

2015. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
# 4/4 Akkor az mondod várjon vele még, vagy most mondja el? A lány is szerelmesnek látszik, nem is kicsit.
2015. febr. 3. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fő az őszinteség,szóval igen,mondja el minél hamarabb,nehogy azt higgye ,ha később mondja el,hogy esetleg a kapcsolat közben is volt köze fiúkhoz és ezért titkolta.
2015. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy van rá hajlama most is?? Ha valaki egyszer is volt meleg kapcsolatban, akkor annak hajlama van rá, pont. és nem csak most. Vagy ezt úgy érted, hogy megcsalja a párját és arra fogja, hogy nem tehet róla, mert "neki arr is hajlama van"?

Amúgy nem tennék semmi, nkem ez semmivel sem nagyobb szám mintha, azt mondaná, hogy őt anya szülte... Ne csaljon meg se fiúval se lánnyal, és ne alibi barátnő legyek. Ennyi a feltétel. Igazából érdekesnek is találnám és kérdezgetném, de azt hiszem illetlenség a meleg kapcsolatokra érdekességként gondolni. De én ezt sosem értettem, én mindig egyértelművé teszem, hogy mit gondolok a melegekről/biszexekről, meg egyéb ilyen témákról, és a körülöttem élők véleményét is nagyjából tudom. El nem tudom képzelni, hogy lehet úgy szoros viszonyba lenni valakivel sokáig, hogy halvány lila gőze sincs, miként érez a másik az ilyen témák iránt.

23/heteró

2015. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak. Itt "parázott" nekem a fiatalember. Amúgy szemtől szembe találkozva mindenki hetero, sportos, értelmiségi pasinak a látja, a "meleg" hálószobán kívül pasival ott fiús meleg. Mindegyik exét ismerem, sőt a srácot is 19 éves kora óta. Amíg nem volt a kapcsolata a első pasival, nem is jöttem volna össze vele.


A hajlami változása a heteroknak is megvannak, nyilván a legtöbb 30 éves nő nem a 20-24 éves pasikhoz vonzódik mint 16-18 évesen, inkább egy 30-as jó pasihoz. Vagy gyakran nem a szőke szépfiúra, hanem egy sötét hajó férfias férfira vágyik 8-10 év múlva. Melegeknél ez még bonyolultabb. Amúgy mint írtam kőkeményen hűséges. Nem ez az első hetero kapcsolata sem, és a mi félévünkön túl - ahol én szakítottam - volt egy meleg kapcsolata ami egy évnél hosszabb volt, fel sem merült főleg a másik nemmel sem a megcsalás, de amúgy sem. Első hetero kapcsolatai előtt nem volt pasival, ott ezért nem merült fel ez a kérdés komolyabban, ott azt hitte csak egy kosza vágy, gondolat. Előttem lévő lány meg külföldre ment tanulni ösztöndíjjal - kutatónak, távkapcsolat nem működött, nem jutottak eddig a kérdésig.


Nála: lány ~3,5 év, fiú ~2 év, 9 hónap lány távkapcs +2-3 hónap, én, kedvese/szerelme 20-éves lány most.

2015. febr. 4. 08:27
 9/10 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok továbbra is a válaszokra, az eredeti kérdésben.


Amúgy voltak fejlemények, és félrelépés.


(Biszex fiatal pasik sokszor hetero éltet élnek le később 25-35+ évesen, míg sok hetero/bi-kíváncsi nő később fedezi fel saját nemét.)

2015. ápr. 23. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bi pasi vagyok, a jelenlegi barátnőm előtt rendszeresen szeretkeztem férfiakkal is (elsősorban) passzív félként. Amikor elmondtam neki, nagyon ledöbbent, főleg hogy elég domináns vagyok a kapcsolatunkban, külsőleg sem utal erre semmi. Kb. szóhoz sem jutott a meglepődéstől, de nem haragudott emiatt, aztán ki is kérdezett minden részletről :D de nem csalnám meg őt pasival, se más lánnyal
2015. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!