Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sok sok oldalt olvastam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok sok oldalt olvastam a hüvelytablettáról ( nem vérzés esetén, hanem fogamzásgátlásként ) valaki elmondaná, hogy ez mennyire biztonságos? Természetesen a pasim nem élvezne belém. Aki használta milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Én nem használtam, de nem is nagyon ajánlották a körülöttem lévők. Általában gumival együtt ajánlatos használni, azoknak való, akik nagyon félnek a teherbeeséstől. De ilyen alapon vehetném a barátnőmet is, aki naponta háromszor van együtt a barátjával mindenféle védekezés nélkül, már fél éve, és nincsen semmi baja... Szóval nem is tudom mi a jó :)
2011. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pearl indexre keress rá. Önmagában elég szar, 100 nőből egy év alatt 5-20 esik teherbe....

Megszakítással azért szerintem biztonságosnak tekinthető.

De azért a biztonság kedvéért én még naptármódszert is alkalmaznék.

2011. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Naptár módszert el tudnátok mondani érthetően,hogyan számoljam? Mert sosem fogtam még fel :)
2011. jan. 5. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor alkalmazható, ha rendszeres a ciklusod. Akkor sem vmi hatékony, tehát kizárólag kiegészítésként használd, önmagában ne!!!!


Szóval megnézed hány napos a ciklusod. (Menzesz első napjától a következő menzesz előtti napig hány nap telik el).

A peteérés a következő várható menzesz előtt általában 14 nappal van.


A peteérés előtt és után két napig hanyagoljátok a dolgot, vagy védekezzetek óvszerrel.

2011. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Á én direkt a gumit akarom hanyagolni,azért érdeklődöm ez után a módszer után. Lehet,hogy megszakítással kipróbáljuk..Nem próba szerencse alapon,mert azért ezzel nem játszanék,de hátha beválik és használhatom többször. Sűrűn biztos nem használnám :)
2011. jan. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!