Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyenek velünk?

Miért ilyenek velünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok barátnőmmel nagyon jól alakulnak a dolgok, mind a ketten keményen dolgozunk napi 12-órákat és ennek meg is van az eredménye saját autó,ház, és lassan jön a gyerek.

Na de itt jön a probléma, mi nagyin nyitottak vagyunk a család felé, tehát sokszor telefonálunk,hogy menjünk együtt kajálni,beszélni, kikapcsolódni stb..

És most kaptuk a visszhangot a szüleimtől,hogy ez a tesóimnak nem tetszik,hogy nekünk meg van mindenünk és nekik valamikor ételre nincs pénzük, és ez nekik rosszul esik,hogy hónap végén elhívjuk őket, ide-oda,természetesen mi fizetjük.

És én olyan rosszul érzem magam, én anyagilag nem szeretném őket úgy támogatni..

Ti mit lépnétek? Ja és, ha ezt felhozzuk akkor, ááá ez nem így van..


2015. júl. 27. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"Miért ilyenek velünk?"


Mert irigyek. De utánatok lehet csinálni.



"áááá,ez nem így van" persze,mert ciki nekik. De a megjegyzéseket lehet tenni, De a problémát megszüntetni lusták.Vagy beérik azzal ahogy élnek. :(

2015. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Családon belül irigység? Ezt nem értem,én se vagyok a nővéremre irigy,hogy ő orvos :) sőt támogattam is sokat, de sose irigykedtem ez miatt, ha neki ez a jó akkor nekem is jó.
2015. júl. 27. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!