Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tettél már valami szörnyü...

Tettél már valami szörnyü dolgot a testvéreddel? És/vagy ő veled? Megosztod velünk?

Figyelt kérdés
Irjatok kort és nemet is:) mikor tötrtént és azota joban vagytoke már:)
2013. nov. 3. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

3 éves volt amikor hülyeskedtünk...összefejeltünk, ő a látóideg központjánák verte be a fejét, másnaptól szemüveges...



Egyszer vitáztunk, rácsaptam az ajtót, ő pedig az üvegnnél próbálta benyomni, de a lendőlettől betört, könyökig vágta a karját...nem lett nagyobb baj, de kis hijján elvesztette a kezét...


Ezek végül is mind együtt követtük el, mégis rosszul érzem magam miattuk, szándékosan sosem bantottam volna igazán (néha azért megpofoztam, karmoltam:p)

Sosem voltunk igazán rosszban...


26 /n ő 23/ f

2013. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiiii ***** válasza:
100%
Nem. Csak jó és szeretetteljes dolgokat teszünk egymással. Még önhibánkon kívül sem igazán vétettünk egymásnak eddig.
2013. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiiii ***** válasza:
100%
Én most leszek 17 és lány vagyok, a testvérem pedig elmúlt 28, és szintén lány.
2013. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
A nővérem gyerekkorunktól kezdve önző és kárörvendő volt, és mindig szándékosan olyan dolgokat tett, amiről tudta, hogy engem piszkálhat és bosszanthat. Azóta se vagyunk jóban, és már nem is leszünk. Én F vagyok, és a harmincas éveinkben vagyunk.
2013. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azért érthető volt amit írtam, most néztem mennyi hibát pötyögtettem...az a fránya érintőkijelző..:S

1#

2013. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorunkban csúnyán össze tudtunk verekedni, volt ott rúgás, pofon, ajtó egymásra vágása (nem finomkodva, hanem erősen, dühből). Én egyszer egy nagy követ is a testvéremre ejtettem, ovisok voltunk talán, max. 1-2. osztályosok.

Nagy szerencsénkre a testvérem lábára esett, és nem a fejére :( Na akkor nagyon megijedtem.

Mi testvéremmel ezt a szüleinkre vezettük vissza, folytonos veszekedésben, verekedésben nőttünk fel, gyakran kaptunk mi is, ha egymásra haragudtak a szüleink. Nyilván kicsikként a felgyülemlett feszültséget nem tudtuk értelmesebben levezetni.

Általános vége felé, gimi elején kezdett igazán jóra fordulni a kapcsolatunk, nagyon közel állunk egymáshoz, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Sokat köszönhetünk mindketten a másiknak :)

25 N (én) és F

2013. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Szégyenlem,de ez van.

Én 8 voltam,ő 6. Éppen a játszótéren voltunk,és felmásztunk a csúszdára,ketten egyszerre. Ott összevesztünk azon,hogy ki csússzon előbb,és hát annyira elfajult,hogy lelöktem olyan magasról,és fejre esett. Betörött a feje+enyhe agyrázkódás,2 hét kórház..... Húúú,nagyon ömlött a fejéből a vér. Anya meg apa nagyon nagyon nagyon lecseszett.

Aztán utána ő is csinálta ám a dolgait. Én már 9 voltam,ő 7. Megint veszekedtünk,már nem emlékszem,hogy min,és az ő szobájába üvegajtó van,és ő beviharzott a szobájába,én meg mentem utána,és rám csapta az ajtót tiszta erőből. Nagyon nagyon kevésen múlt,hogy ne vakuljak meg,ugyanis egy szilánkdarab a belső szemzugomba félig beleállt. Na ne félj,őt is aztán jól leb*szták!

Aztán volt még olyan is hogy én azt hiszem 11-12 lehettem,ő meg 9-10,és hát én ugye már elkezdtem nőiesedni,és csak úgy rám nyitott a fürdőben mikor fürödtem. Amikor benyitott mondtam neki csak úgy szájhősködve,hogy húzzál innen ki különben eltöröm a karodat. Valószínű.hogy nem értitek ebben ami a "poén". Hát az,hogy véletlenül,amikor kijöttem a fürdőből ő elgáncsolt,és valahogy olyan szerencsétlenül estem rá,(nem tudom,hogy került alám),hogy úgy megfeküdtem,hogy eltörött a karja.....

Aztán megint összevesztünk,és volt már olyan is,hogy a lábfejembe teli erőből nekivágott egy tányért,aztán meg én az övébe egy poharat. De szúrtam már a kezébe rotringot,villát. Vágtam már el az ujját késsel,szikével. Ő a fejemhez b*szott egy karton sört. Én nekifutásból belelöktem az ablakba.(Még jó hogy csukva volt.)

Aztán,amikor a húgunk született,akkor bevállaltuk a kiságy összeszerelését. Összevesztünk,és a fejéhez vágtam tiszta erősből egy alkatrészt,elájult. Aztán ő még beleverte fejemet a falba,én rúgtam már ki kisebb korába a fogát.(Még jó hogy tejfog volt.) Aztán még szintén kisebb korában megfogtam és rádobtam egy kicsit több erővel a kelleténél az üvegasztalra. Azt hittem nem szakad be,hát tévedtem. Aztán volt még számtalan véres karmolás,monokli,véraláfutás,csonttörés. Ja igen csonttörés. ->Egyszer amikor rendeztük át a szobáját, "véletlenül" rámdőlt az üres szekrény,amit természetesen ő lökött meg. Pont előtte feküdtem,és pont eltörött a lábam. Aztán,amikor éppen nagy ritkán jóba voltunk,akkor bekötött szemmel kellett megkeresnem őt. Ő tiszta erőből nekivágta a fejemet a korláthoz.Biztos úgy gondolta mégsem vagyunk olyan jóban.. Na mindegy,betörött a fejem.. Aztán egyszer akkora pofont adtam neki,hogy kiugrott az állkapcsa. De volt már neki gerincrepedése is,nem sok kellett a bénuláshoz,természetesen az én hibámból.

Nekem volt még bordarepedésem,kislábujj törésem,és kicsit rosszul hallok,ugyanis mikor aludtam,drága testvérkém fogpiszkálót tömködött a fülembe,és kissé megsérült a dobhártyám..... Ja igen,egyszer telibe ököllel vágtam,és pont az orrát találtam el,és pont ketté törött neki,...

Ennyire emlékszem amik ilyen nagyobb dolgok voltak,de számtalan pofon,rengeteg ajtócsapkodás,kibírhatatlan üvöltések. Viszont milyen érdekes, a húgunkat mindketten szerettük,és őtt sohasem bántottuk szándékosan.

Ma már nagyon jó a kapcsolatunk,és imádom az öcsémet! Ő a legjobb a világon! És persze számtalan heg ékeskedik rajtunk,de nem számít mert imádjuk egymástt!!!!

Ő ma már 20 éves,én 22:)

2013. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
18:58 ez vicc ugye? Csonttörések és vér mindenütt, mint két klingon harcos :D
2013. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akaratlanul is előfordulnak ilyenek, főleg gyerekkorban.
2013. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
64%
18:58 Ha viccelni próbálsz: ez nem vicces. Ha nem viccelsz és halál komoly, amit írsz: örülök, hogy most már jóban vagy a testvéreddel és köszönöm, hogy ezt leírtad, mert legalább megmutattad, hogy az én tesómmal a viszonyom nem a legrosszabb. Mi is verekedtünk/verekszünk még mindig (tudom, ez nagyon gyerekes, főleg úgy hogy én 20 vagyok, ő meg 14), egymásra vágtuk az üvegajtót (véletlen volt) és harapás és karmolás is volt. Túl nagy a korkülönbség és a tesóm az ellentétem. Más zenei ízlés, más stílus, más vélemények. Van amikor jóban vagyunk és az jó. Nagyon jó. Próbálok mindent megtenni azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk. Mindent megtennék érte. Még az életemet is gondolkodás nélkül eldobnám érte. Mert szeretem. Még ha ezt ő nem érzi. :( :/ Mindketten lányok vagyunk.
2013. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!