Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak öcsémmel?

Mit csináljak öcsémmel?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok ő 8 éves! Nincs semmi magánéletem mert mindig jön utánam mint egy utánfutó! Ha leülök a WC-re oda is be akar nyitni meg dübög és magyaráz befele. Ha kimegyek az udvarra kicsit zenét hallgatni oda is kijön és elkezd kiabálni hogy vegyem lejebb a hangerőt mert zavarja! (Jelzem fülhallgatóval hallgatom) Leülök kicsit Facen beszélgetni barátnőmmel akkor oda jön és olvassa. Hiába szólok rá még felháborodik és belém rúg meg hasonló dolgok. Arról nem is beszélve, hogy barátnőmnek kitalál ilyen gúnyneveket (nagy csöcsű) ami lehet elsőre vicces de elég rossz szokás....és még mindent el sem mondtam mert akkor reggelik írhatnék! 18/F

2015. aug. 8. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én amikor öcsém ezt csinálta(beszólt egy fiúnak akivel randiztam volna) egyből jól pofon vágtam, szülő nek nem tetszik? na és ha ő nem nevel akkor majd én és ha épp nem tetszik neki valami akkor elküldöd a fenébe, plusz ha ő akar valamiben elmerülni te is zavard meg
2015. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Pofánvágnám aztán mehet anyucihoz sírni. Azért csinálja, mert hagyod.
2015. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
ja és fülhallgatónál magyaráznám neki, hogy ezért jöttem ki az udvarra, hogy ne zavarjak senkit és ha ezt is meghallja akkor ő egy denevér, mert ilyen nincs.Ha tovább kaffog akkor küldd be hogy akkor zárkózz a szobádba akkor majd nem hallod. Csak feszegeti az öcsi a határait, te pedig hagyod
2015. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen unja magát. Kellene neki hasonló korú játszótárs, vagy játszon a gépen.
2015. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy ha bárki is elkezd játszani vele pár perc utan átmegy durvába! Én volt hogy labdáztam vele 5 percig jó volt utána elkezdett izomból dobálni közelről...stb.
2015. aug. 8. 11:11
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
és akkor nem szól rá senki? banyek ha átmegy durvába akkor rá kell szólni ,aztán ha az sem megy látványosan ott kell hagyni, hogy amíg nem játszol szépen addig nem játszom veled
2015. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nevelni kell.
2015. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nála az nem így megy! Én kb. 5 percenként szidom le de meg sem hallja de még ha anyám szól rá sem érdekli! Ha azt mondja ezt nem kellene csak azért is megy és megcsinálja!
2015. aug. 8. 11:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem neked kéne nevelni, hanem a szüleidnek..., erről nem beszéltél még velük?
2015. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem de én vagyok a hibás h ne szóljak bele. Pedig már mamám us mondta anyámnak hogy normálisan kellene nevelni de neki is azt mondta, hogy ő mindig csak baszogatja öcsémet a semmiért is. Az a baj hogy rá lett hagyva minden csak maradjon csendben!
2015. aug. 8. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!