Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért szégyenlős ennyire az...

Miért szégyenlős ennyire az öcsém?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Öcsém 7 hónap múlva 15 éves lesz, és nagyon szégyenelős. Itthon mindig ruhába van, holott én sokszor csak bugyiba, meg pólóba. Miért ennyire szégyenlős? Orvoshoz se szeret járni, mert fél hogy le kell vetkőzni. Egyszer gatyába megláttam, és egyből takargatni kezdte magát. Idegen előtt megértem, de én a testvére vagyok. Anyuval, és apuval is ilyen. Nem értem miért ennyire szégyenlős, mert nem kövér meg semmi. Vagy ez a kamaszkor része? Más ember előtt ennyi idősen én is az voltam, de a családom előtt nem.

2015. aug. 19. 20:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őtőle, csak jobban tudja, mint mi.
2015. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már régebben, de láttam rajta, hogy milyen kínos neki ez, ezért hanyagolom nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. Azért kérdeztem meg itt, hogy hát ha valaki ért hozzá.
2015. aug. 19. 20:10
 3/27 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, én az önbizalomhiány miatt.


17/F

2015. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az ilyen önbizalomhiány miből adódhat? Ha valaki például ducibb, vagy sovány nagyon? Esetleg nem dícsérik meg?
2015. aug. 19. 20:14
 5/27 anonim ***** válasza:

Ha jól értem te lány vagy.

Igen, ez a kamaszkor része. Viselkedjetek vele mindannyian tapintatosan!

Talán az orvost kéne megmagyarázni neki, hogy az egy másik kategória, ott szégyenlősködésnek helye nincs. De egy egészséges kamasznak remélhetőleg ritkán is kell orvoshoz mennie.

2015. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Van, aki ilyen, nincs ebben semmi borzalmas.

Itthon nincs ilyen gondom, de orvos előtt nem vetkőzöm.

2015. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális ilyen korban :)


Lehet azért mert 'fejlődik' es igy most szégyenlősebb, ez majd meg változhat :)

2015. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"de orvos előtt nem vetkőzöm."


Gratula :) Ne kegyél már ilyen sötét :)

2015. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szerintem orvos előtt le kell. Az csak segít. De ez mindenkinek a maga döntése.
2015. aug. 19. 20:38
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de utálom otthon a "ne szégyenlősködj már, család vagyunk" kezdetű beszédet... Nem, nem akarom magam mutogatni anyámnak meg apámnak. se 15 évesen nem akartam, se most 21 évesen. Hagyjátok békén. Ő nem érzi jól magát ruha nélkül, ennyi.
2015. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!