Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém bánt és én vagyok a...

Az öcsém bánt és én vagyok a hibás! (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Az lenne a nagy gondom hogy napi 1 órát kéne játszanom öcsémel! Ezzel nem is lenne baj ha nem egy r*t*rd lenne! Már nagyon rég rossz a kapcsolatunk és egyre rosszab lesz! Az anyám aki ellenem van meg még rá is tesz egy lapátal a dologra! Öcsém rá szokot újonon arra hogy ha valami nem tetszik neki nem meg beszéli hanem nekem esik és püfölni kezd karmolni stb én ha vissza ütök meg ver anyám! Ilyenkor mindig én vagyok a hibás! Ennek tetejében a nap nagyrészében a nyakamon lóg és provokál,idegesít,piszkál,bánt,üvölt! Ha meg merem szólni a kis s*ggf*jt akkor én vagyok a hibás és én vagyok le szidva vagy olykor meg ütve...mit tegyek már nagyon elegem van! (Beszélni nem lehet velük apám nincs nev.faterom meg ki akkar csinálni lelkileg és gyülöljük egymást már lassan 10-11éve! ) mit tegyek?
2015. júl. 2. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen tipikus. A legtöbb anya gusztustalan módon a legkisebb fiú gyermekének nyal.

Velem is ez volt. Hisztis, harapó, könyveimet filccel összefirkáló, idegesítő kis hülyegyerekkel éltem együtt évekig. Szerencsére nem az öcsém, hanem az unokaöcsém volt. De anyámnak mégis ő volt a szent. Egész nap tűrnöm kellett, hogy idegesítsen és vinnyogjon nekem. Tanulni persze nem tudtam. Ha szóltam, én voltam a hibás. Ha rossz jegyet kaptam emiatt, akkor is. Sőt, még én voltam az utálatos.

Egy nap elegem lett, amikor nagyon megharapott. Megvertem és megmondtam neki, hogy ha meg mer mondani, akkor kivágom a kedvenc játékait az ablakon. De ha az sem elég, akkor jön ő.

Nem tudom mit csinálj. Anyáddal hiába beszélsz, az ilyenek túl elfogultak.

2015. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? És az öcséd?
2015. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azert azt leirhattad volna hany evesek vagytok..... .-.-"
2015. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ird mar le h hany evesek vagytok
2015. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Idd fôleg édesanyád rontotta el.. Mivel azt figyelembe sem vette,hogy az öcséd rosszat csinált ,csak rád szòlt. Ebbôl a testvéred azt szűrte le,hogy akármit is fog csinálni , baja nem fog származni belôle,sôt te szìvod meg. Nekem egy hůgom van,és apum állandòan pártolja,engem meg szid,meg hasonlòk.. 19/N
2015. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*itt
2015. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék a másik oldal véleményére is meg a korotokra.
2015. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
csak azt akarja hogy foglakoz vele többet ő az öcséd mi az hogy napi 1 órát foglalkozol vele
2015. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

1.Próbáld meg megbeszélni anyuddal.

2.Keress egy olyan helyet ahol nem tud püffölni.

3.Ha hisztis akkor ne foglalkozz vele.

4.Írd meg az életkorotokat pls.

2015. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok ő meg 7
2015. júl. 3. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!