Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a tesom...

Mit csináljak ha a tesom fojton szivat? A tesom 12 éves fiú én 14 lány. Pár példa: elgáncsol, ha valamit rosszul csinálok vagy el rontok azt mondja luzer stb legszívesebben megverném de mindig hazudik és igy engem szidnak le. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Égesd be valamivel a haverjai vagy csaj ismerősei előtt :)
2015. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

egészséges testvére kapcsolat.

pl . én is szívatom az öcsémet , hogy ,, Mi van Pocak?" vagy béna , hülye meg ilyenek ha elront valamit de az oda-vissza megy nálunk . megbökjük egymás hasát ami nagyon tud fájni , meg ilyenek :)

megtaláltam gyengepontját, és azóta csak addig megy a szívatás amig én engedem .

sok sikert :) ez a kor sajnos ilyen , bár az öcsém 8 éves korától kibírhatatlan :D

17l

2015. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
"Ez a kor sajnos ilyen." Nem tudom, az én fiú testvérem sose gáncsolt el, vagy mondta, hogy lúzer, de még le se hülyézett soha.
2015. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
K**va egészséges testvéri kapcsolat, mondhatom.
2015. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az már nem egészséges, hogy kigáncsolja basszus.. Ilyen idiótát :D A gyenge szivatások, mint például egymásnak beszólás szerintem mindenhol megy, de ez már nem.. Én nyakon verném a helyedben.. 15/f
2015. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg vedd fel telefonra és utána mutasd meg a szüleidnek miután jól kioktattak.
2015. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Megfogadtom a tanácsot.

2015. aug. 24. 07:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is éppen ez a bajom, de engemet akkor is lecsesznek ha elkezd ütögetni vagy hasonlók én meg védekezek.

Szerintem csináld azt mint én, hogy elkerülöd és minél kevesebbet beszélsz vele.

2015. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én a helyedbe megszivatnám és ha megver csinálj a szüleidnek bizonyítékot hogy ő volt a hibás pl.fényképezd le
2015. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha meg rosszul csinál valamit mond te is neki hogy lúzer ha meg ő mondja neked hogy lúzer mond neki hogy vagy te.én is visszaszólok ha a 27 meg a 19 éves tesóm szivat de nekem azok a batyjám meg a növérem
2015. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!