Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok családban marad?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok családban marad? Volt rá példa? Villantások?

Figyelt kérdés
Volt rá példa hogy téged vagy te rajta kaptad családtagod?Ha igen akkor min?Öltözésnél,fürdőben,maszti közben stb?esteleg villantások?

2015. júl. 8. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
8 éves voltam amikor a nővérem egyszer nem zárta be zuhanyzás közbe..
2015. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A "családban marad" nem ezt jelenti...
2015. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Volt már rá példa hogy recsizés közbe rám nyitott tesó életem legkínosabb percei voltak azok de már régen volt meg kompenzáltam azzal hogy után pár hétre rá meg én nyitottam ő rá :D
2015. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, anno még élt nagyim egyszer a nyaralóban voltunk s úgy jött ki, hogy nem vett fel bikini felsőt, de egyből vissza is ment, felvenni. Még egyszer mikor 9 lehettem az unokabátyám 14 lehetett, a nagyszüleinknél voltunk egy másik szobában, előttem kezdett el masztizni és kérdem mit csinál, mondta, hogy egy neki tetsző lányra gondol és azért teszi, igaz kis ideig tette, majd kérte mutassam meg a punc|m, mivel láttam az övét, megmutattam más nem volt.
2015. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4-es: ne add a kérdező alá a lovat...
2015. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
#5 nem akartam, csak a kérdésre válaszoltam, ami így történt ez van. Ha tetszik, ha nem.
2015. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
unakoaugommal egymás előtt maszti én 13volam ő 12
2015. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

kb 10 lehettem, amikor meglátogattunk egy idős házaspárt. a szüleim kimentek az udvarra beszélgetni az öreg bácsival és nénivel, én pedig a konyhában maradtam, játszani a cicával.

amikor aztánmegúntam a cicát, felfeküdtem a néni ágyára és a kis szoknyámat fekhajtva saját cicukámat kezdtemel kényeztetni...

teljes extázisba kerültem, megszűnt körülöttem a világ

egyszer csak arra tértem magamhoz, hogy az idős asszony rázza a vállamat: Te! Hát ilyet nem szabad csinálni! Hát nem hallod? Hát nem tudod, hogy ilyet nem szabad csinálni?

2017. jún. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Röviden szeretünk nudizni egymás előtt
2019. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!