Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám mindig elhiv magukhoz...

Bátyám mindig elhiv magukhoz mit csinaljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
két gyereke es bnoje van hogy menjek el. De olyan unalmas ott es faraszto egy kisgyerekkel lenni egész nap. Ők azt akarjak hogy minden nap kb menjek de nekem mar egyáltalán nincs kedvem hozzá. En nem is mennék hozzájuk. Mit csinaljak?
2015. aug. 28. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitod a szadat es megmondod: bocs, de most nincs kedvem menni.
2015. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod nem érsz rá, más dfolgod van, kész.
2015. aug. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen babysitternek hív el, vagy azért, hogy ne legyél egyedül, legyen hol ebédelned? Nem mindegy...Az utóbbi esetben,megköszönöd, más elfoglaltságod van, kész. Előbbi esetben pedig közlöd a tarifát, hogy ennyi volt a szívesség, a gyerek fárasztó, felelősség rá vigyázni, és a bébiszitterek x összegért vállalják, te rokonságra és a sűrű munkaadásra való tekintettel megszámítód 20%-kal olcsóbban, mindenki jól jár. Hidd el, aznap hív majd utoljára...
2015. aug. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok, fiú/lány? a testvéreid gyerekeit időnként meglátogathatnád, nem kell egész napra menni, időnként egy pofavizitre, viszel valamit apróságot a gyerekeknek s maradsz egy kicsit, mikor meguntad továbbálsz...
2015. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

3. válaszoló, pacsi!

Kérdező, hallgass a 3.-ra! :)

2015. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
#3 +1 :)
2015. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Janka néni ***** válasza:
47%
Kérdező! Ott a #3.-nál a megoldás!
2015. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En 20 vagyok a picik 3 es 5 honapos. Ők szoktak jonni hozzank így hetente egyszer. En nem megyek fel hozzajik mert minek? Ha ők jonnek akkor en minek menjek?

Van szanadidom szoval eltudnak menni de nincs kedvem. Azt mondogatják rám hogy lusta vagyok mert kb egy óra oda az út.

De azert na ... Ők kocsoval jönnek el tiz perc alatt nekem meg biszoznom is kell megy egy fél órát gyalogoln

2015. aug. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!