Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Már rohadtul...

Mit csináljak? Már rohadtul idegesít!?

Figyelt kérdés

Szóval. Már régóta saját külön szombánk van.

Ez nekem tök jó, meg minden, tudok gondolkozni az élet nagy dolgain, meg ilyesmik. Amiket a saját szobádban tudsz csinálni. Az a bajom hogy már rohadtul idegesít az idióta öcsém, mert folyton, kopogás nélkül benyitogat a szobámba. A bamba idegesítő fejével rám néz és aztán elmegy. Ilyenkor nagyon ideges leszek és leordítom a fejét. Néha még neki áll feljebb mert én rá szoltam. Ez megy két k*baszott éve. Elóször a kezdetekben udvariasan szóltam rá, de mostanra már olyan ideges leszek, ha benyit(mint kb 10 perccel ezelőtt is). Én meg már leordítom a fejét. De hát hiába szóltam kedvesen is nem használt. Most meg hiába üvöltök mint egy fábaszorúlt féreg, az sem érteti meg vele, hogy hagyjon már békén, pihenni, rajzolni, zenét hallgatni stb. Nem érti, annyira hülye. Próbáltam már úgy hogy eltorlaszolom az ajtót, azzal hogy oda ülök, vagy hogy kulcsra zárom, de az utobbit meg nem lehet mert akkor meg anyámék b*sznak le. Mit csinálhatnék hogy abba hagyja? Mondtam már neki, ha még egyszer benyit ezzel rámhozva a frászt,( mivel háttal szoktam lenni az ajtófele és olyankor megijedek mert nagyon paranoiás meg üldözési mániám is van. Itt már miatta arra is rászoktam hogy folyton hátra nézek, mikor épp ülök az asztalomnál mert mindig azt hiszem hogy valaki benyit! Legyetek szívesek adjatok valami tanácsot!

Bocsánat az írásomban vétett hibákért.

16/L



2015. aug. 9. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Öcsédnek tetszik, hogy felidegesíted magadat miatta. Ha benyit a szobádba ne szólj semmit. Rá se nézz. Előbb-utóbb meg fogja unni. Mivel nem kap figyelmet, nem is lesz értelme próbálkoznia.
2015. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Tedd ki az ajtódra a ne zavarj táblát, és zárt kulcsra az ajtód.
2015. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bud Spencer pofon kell ide :D

Amúgy meg mindenkit a saját módszerével. Nyitogass be te is hozzá, talán megunja.

2015. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az öcséd? Nem igazán látom értelmét annak, hogy folyton bemegy a szobádba. Szerintem beszélj a szüleiddel, hogy ez téged zavar és hátha rájuk majd hallgat. Drasztikus módszer, hogyha semmire nem hallgat ijeszd meg valamivel és akkor hátha elmegy a kedve attól, hogy folyton benyitogasson.
2015. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Huh, nagyon köszönöm ezeket a tanácsokat! Jókat mondtatok, szóval majd sorjában bevetem ezeket!:D Megy a zöld mindenkinek!
2015. aug. 9. 18:56
 6/13 A kérdező kommentje:
12 éves.
2015. aug. 9. 18:56
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Elbirsz vele? Mert az talan hasznalna, ha jol osszeverned egyszer :D
2015. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amugy meg ha a aszulaid leszidnak ha zarod az ajtot, siman megmondhatod, hogy az ocsed miatt van. En ezt tennem...es elotte jol megvernem :D
2015. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi élvez prioritást? ha az, hogy nyugtod legyen és ne lépjen be váratlanul az öcséd, zárd be belülről mikor bent vagy, és viseld el ha esetleg szüleid emiatt kiakadnak. Ha félsz a szüleidtől hogy a zár használata miatt leszidnak, akkor meg el kell viselned, hogy a tesód benyitogat. Már szóltál neki, kérted szép szóval, kérted ordítással. Ha nem ért semmiből, csakis a kulcsrazárt ajtó jelent megmentést ebben a helyzetben!
2015. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor is benyitogat majd, ha barátoddal leszel a szobádban?

Próbáltál már beszélni vele? Megkérdezni, miért csinálja, vagy csak szépen megkérni? Egyszer majd abbahagyja, legfeljebb ha maszturbáláson kap. Valami ilyen ciki helyzetbe kéne hozni, ha nem hallgat rád.

2015. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!