Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kivételeznek ennyire a...

Miért kivételeznek ennyire a bátyámmal?

Figyelt kérdés

A bátyám ma ünnepli a 17 születésnapját és kapott 60-ezer forintot a szüleinktől plusz még volt is 3 félé tortája.

Na most én egész nyáron dolgoztam és így kerestem 70 ezer forintot. az én szülinapomat anyámék majdnem el is felejtették apám este 9 kor jött oda hozzám hogy gratuláljon tortát nem is vettek és nem is kaptam semmit de ez engem már nem hat meg mert a barátaimmal elmentem abból a pénzből amit nyáron kerestem egy cukrászdába és ott megünnepeltük. Karácsonykor is ő kapott egy számítógépet ami kb 100ezer forintba került én meg nem kértem semmit és kaptam 10 ezer forintot. nem is a pénz csak az az érzés amikor tudod hogy kivételeznek ja azt elfelejtettem mondani hogy ő majdnem megbukott én pedig 2 4-es híjján kitünő lettem szóval nem tudom miért csinálják eszt velem


2015. szept. 5. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj velük, vagy 1 nap hagyd ki a házimunkát, és észrevesznek.
2015. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
huu nem tudom ez tényleg elég gáz..szerintem kérdezz rá..esetleg menj oda hozzájuk sírva, mondj el mindent amit ide írtál..legalább magukba néznek
2015. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amikor meg kérdeztem nem válaszoltal hanem elfordultak és elmentek de már nem is nagyon érdekel ezt a 3 évet kibirom de nyugdijjas korukba majd a kedvencük tartsa el őket akkor is rá számitsanakne rám. Amugy köszi valaszokat. :D
2015. szept. 5. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

#3 Az a baj, hogy ettől függetlenül neked is el kell tartanod majd őket.

Nem tudsz mit csinálni.

2015. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom. megbrobálom mégegszer megbeszélni velük köszi a válaszokat mindenkinek megy a zöld kéz
2015. szept. 5. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

" híjján kitünő lettem szóval nem tudom miért csinálják eszt velem"

Erre a helyesírásra maximum egy kegyelemkettest adnak, de hogy sem négyest, sem ötöst nem kaphattál rá, az holtbiztos. Innentől kezdve, hogy ebben hazudtál, hogyan vegye az ember komolyan az irományod többi állátását? Túlzó kamaszhiszti, már megint.

2015. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Csak részleges válasz lehetséges, mert nem írtad meg a biológiai nemedet. Az én lehetséges válaszom, hogy a szülő mindig jobban figyel arra a gyerekére, aki gyengébbnek, rászorulóbbnak tűnik (nem biztos, hogy az, mert rájátszhat ennek a benyomásnak a kialakulására). Értelmes ember nem féltékenykedik a testvérére.
2015. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem féltékenykedem a testvérremre nagyon is jól kijövünk egymással. Jó persz van ,hogy összeveszünk de ez gondolom másnál is ìgy van. A szüleimmel is jól kijövök csak mostanában vettem észre hogy ő több mindent kap mint én. De ez nem zavar annyira csak gondoltam megkérdezem mivel ez az oldal erre let kitalálva.16 f
2015. szept. 6. 13:14
 9/10 anonim válasza:
Mindig a nagyobb a fontos sajna ez van,kérd meg a szüleidet hogy ugyanugy bánjanak veled is mint a bátyádal,és ha lehet ugyanolyan értékbe kapjatok ajándékot,mert azért 100ezer és 10ezer között nem kis különbség van.
2015. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyi gyökér kommentelőt...


Kérdező, tegyél félre pénzt albérletre és költözz el mert ez nem fog változni.

2018. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!