Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a testvérem, ez normáli...

Utálom a testvérem, ez normális? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

É 13/L õ most lesz 12/L.


Annyira utálom hogy sokszor meg is akarom ölni, annyiszor elképzeltem már ahogy megfoj, kitaszítom az ablkon vagy épp megmérgezem. Általában azzal hûtöm le magam hogy bezárkózok valahova és arra gondolok hogy semmikép nem szabad megölnöm mert akkor intézetbe kerülök vagy mi...

De félek hogy egy düh teli pillanatban nem tudok magamnak parancsolni...

Pláne hogy most össze kellet költöznünk egy szobába... Õ eleve is kisseb nálam na meg kész pálcika semmiképpen nem tudja magát megvédeni tōlem.

Valaki tud nekem valamit ajánlani? Vagy ez szimplán normális, majd kinövöm?



2015. szept. 17. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem normális h ilyen gondolataid vannak ráadásul rendszeresen. Minél előbb fordulj segítségért a szüleidjez, ők majd keresnek egy megfelelő szakembert
2015. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
Valami, pszcihológus vagy pszcihiáter kell neked, meg egy jó kis terápia.
2015. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Majd a pszichológus segít, ne ijedj meg.. Nem fognak begyógyszerezni vagy intézetbe adni. Nyugodtan kérj segítséget a szüleidtől..


Miért nem vagytok jóban?

2015. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meséld el, miért utálod, mert így nincs rálátásunk a dologra (privit is írhatsz). Egyébként ismerős helyzet, számomra.
2015. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem normalis, s valahogy megis az.
2015. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyáltalán nem normális, hogy ennyire utálod. Én se vagyok jobban a testvéremmel, de az hogy meg akarnám ölni, hát ez nagyon durva.

Sürgősen menj el orvoshoz mert, ha mégis kezet emelsz rá (remélem, hogy az indulat beszél csak belőled), nemcsak a kettőtök éltét változtatnád meg rossz irányba, hanem a szereteitekét is.

2015. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!