Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális a testvér...

Szerintetek normális a testvérem viselkedése?

Figyelt kérdés

A 8 éves kishúgom az elmúlt 1-2 évben a lábaihoz beszélt (pl.:jól vagytok lábak? vagy: Lábak intézzétek el!).Szüleim szerint ez aranyos és az elején én is annak tartottam de egy kicsit furcsa.A játékaihoz is szokott beszélni de szerintem azt mindenki csinálja én is biztos beszéltem a babáimmal kiskoromban.Szerencsére már szinte egyáltalán nem csinálja ezt de régen szinte minden nap ez ment.Ez csak egy gyermekkori játék lenne? És van még valami ami szerintem nagyon aranyos hogy imádja a természetet.Mikor megyünk valahová elbúcsúzik kedvenc fájától (ami beteg ezért apukám ki akarja vágni tesóm ellenére is) úgy hogy megluszilja és valmi olyat mond neki hogy: vigyázz magadra!Az állatokat is szereti beszél a cicákhoz, kutyákhoz, madarakhoz, bogarakhoz szinte minden állathoz.És amot nagyon becsülök benne hogy irtózik a pókoktól (ahogy anya és én is) de mégse engedi senkinek hogy lecsapják inkább kiviteti apával. (Volt hogy egy hatalmas szőrös pókot amitől a legjobban irtózik anya lecsapott és egész nap sírt miatta..).Szerintem nem mindennapi lány van benne valami különleges és sugárzik róla az ártatlanság hogy nem olyan mint az osztálytársai akiktől csak a csúnya szavakat hallja.Szerintetek normális lány?

14/l



2013. dec. 27. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen. A fiamnak kb 8 éves koráig az volt a kedvenc játéka, h ő a fák királya. Varázsolt, állatokkal beszélgetett - ő mondjuk egy-egy pók, légy halálán nem sírt. Jelenleg az ország egyik legjobb nyolcosztályosába jár, 2 nyelven beszél és a 3-at tanulja és 2 éves korától állatorvos szeretne lenni. Most 12 éves.


Más: nagyon jó, hogy így viselkedsz a húgoddal, tetszik, ahogyan róla nyilatkozol. Gratulálok a tartásodhoz és az intelligenciádhoz.

2013. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:))
2013. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat remélem ő is ilyen sikeres lesz:)

És gratulálok a fiadnak hogy ilyen ügyes:) én 14 éves létemre csak 1 nyelven beszélek de jövőre már tanulom a 2.-at:D

2013. dec. 27. 15:56
 4/6 A kérdező kommentje:

És amúgy a teszvérem is kiskora óta állatorvps szeretne lenni:D

Ez valami genetika a családunkban mert én is biokém szakra készülök mondjuk nem hiszem hogy orvos leszek inkább a kémia vonz:D

2013. dec. 27. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
De aranyos.:) Egyébként igen, normális. Szerintem azok a nem normálisak, akik 8 évesen már az ágyban vannak, meg az IPhone -jukkal menőznek... Ez teljesen átlagos!
2014. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előző azok szerintem sem normálisakxD :D
2014. jan. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!