Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kishugom fél egyedül egy...

A kishugom fél egyedül egy szobába aludni! Nem tudunk folyton vele aludni?! Valami olyan ötlet kéne amitől megértené h nem kell félnie v valami. Nem tom. Modszert arra h ne féljen

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 17:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Aludhat kis mackóval vagy bármilyen plüssel, mondd neki, hogy az vigyáz rá, amíg nem vagytok ott. Maradjatok ott vele, amíg elalszik, aztán óvatosan gyertek ki a szobából. Mi volt, hogy pl égve hagytuk a lámpát, amíg el nem aludt.
2015. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Köszi. De..

Egyhalom plüssel alszik..

A lámpa ég..

És tök sokáig nem alszik el! De azért köszi:-\ :-) :-) :-)

2015. okt. 16. 17:18
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves?

Amúgy, ha megvan a módszer, akkor légyszíves írd meg, én életem 25 éve alatt nem leltem, szóval továbbra is félek egyedül a sötétben. :)

2015. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Normális családon belül meg lehet oldani, hogy számára nyugodt körülmények között aludjon a gyerek, mert különben neurózis alakul ki benne, ami esetleg felnőtt korára is kihat.
2015. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

8

:))

2015. okt. 16. 17:29
 6/28 tominia válasza:
74%
Én nagyon féltem minden éjszaka, kb. 12 éves koromig. Akkor múlt el, amikor elköltöztünk. Ha minden áron meg akarjátok szüntetni, akkor javasolnám a szakembert, minthogy mindenféle kísérletnek alá vessétek! Viszont támogatni is kell őt, mert gondolom, még, ha nem is mondja, ez neki is kellemetlen lehet!
2015. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Es ott mert nem féltél?

(Igazabol jo ötleteim szoktak lenni, ez lehet h ötletet ad😉)

2015. okt. 16. 17:55
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem lehet vele egy szobában aludni? Aludni... nem teljesen mindegy, hol alszik az ember? Azt a megoldást kell megtalálni, ami mindenkinek jó. Valószínű, hogy ez nála egy átmeneti időszak. Ahelyett, hogy sírni és félni hagyjátok, meg erőltetitek, türelemmel mellette kéne maradni. Nem érzed? Te szeretsz félni? Hogy éreznéd magad, ha félnél valamitől, és mindenki azt mondaná rá, hogy bagatell hülyeség, nem kell parázni, aztán otthagyna? Több empátia, kevesebb önzés!
2015. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
De miért fél egyedül? Hogy megtámadják, vagy mitől?
2015. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Logikus..

De most végre! Lett saját szobám és akkor már megint. Képes rá h bejön a szobámba lefekszik a szőnyegre minz egy kutya!

2015. okt. 16. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!