Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ötlet egyedül is konditerem...

Jó ötlet egyedül is konditerembe járni?

Figyelt kérdés
29 éves lány vagyok. Szerintetek hülyének néznének, ha egyedül járnék edzőterembe edzeni? Sajnos nagyon egyedül érzem magam és társaságra vágyom. A legtöbb barátommal, haverommal szinten már csak skyp-on érintkezem, külföldre költöztek. Itthon rendszeresen edzek, tornázom és futok is,ha tehetem. De valójában szeretnék ismerkedni, haverokat keresni, mert magányos vagyok. Megfigyeltem, hogy a csajok szinte soha nem mennek edzőterembe egyedül. Hülyének néznének emiatt?
2015. jún. 27. 18:50
 1/7 anonim válasza:
igen! ott tudsz majd ismerkedni és legalább lesz közös érdeklödési kör
2015. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:

Nem , bár szerintem kicsit te éreznéd magad elvesztenek, persze ez függ a személyiségedtől.

Ne mással foglalkozz csináld amit jónak látsz.

2015. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem egyedül is nyugodtan elmehetsz.Próbálj ott ismerkedni,kezdj el beszèlgetni valakivel,esetleg első napokban nèzd meg az embereket,hogy kivel beszèlgetnèl/barátkoznál szívesen.
2015. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy jó neked akkor egyedül is jól érezheted magad. Ott el is bírsz lenni, és mindenki szívesen segít általában ha szükséged van rá.
2015. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem több ilyenre lenne szükség a konditermekben! :)
2015. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát most edzeni mész, vagy beszélgetni, b.. meg. :D
2015. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a nyájszellem miatt tartod kellemetlennek egyedül menni a konditerembe, akor inkább maradj otthon. Tudod, semmi sem kötelező jelleggel társas foglalkozás, amit lehet egyedül is csinálni.
2015. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!