Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A párom mamája egyedül él...

A párom mamája egyedül él ezért a párom kitalálta, hogy költözzünk hozzá. Elég dili az öreglány ezért nem tudom jó ötlet e. Ti mit tennétek? Odaköltöznétek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt ne a mi véleményünket kérd.Döntsd el,hogy tudnál vele élni vagy sem.Ha nem,akkor nem költöznék oda,de gyakran meglátogatnám,de ha zökkenőmentesen megy köztetek minden és jól ellenétek és nem zavarna egy 3. személy,akkor igen. Te tudod,hogy pontosan mi a helyzet. :)
2013. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
" Elég dili az öreglány "-bol ugy érzed, tudunk valami értelmeset tanácsolni?
2013. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom jó ötlet e odaköltözni.
2013. júl. 22. 11:13
 4/14 anonim ***** válasza:
És ha te nem tudod, akkor vajon mi, akik semmit sem tudunk a helyzetről, honnan tudnánk?
2013. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a haszontalan válaszokat!
2013. júl. 22. 11:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt nem várhatod, hogy két sorból amit beírtál,itt döntsenek vadidegenek az életedről. Sajnálom.
2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés...
2013. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát te semmiképpen se költözz oda, remélem egyszer majd téged is dilinek nevez az unokád felesége... nem tudom neked ez hogy fog esni akkor.
2013. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Dehát bolond! Magában beszél, azt hiszi, hogy folyik a teje meg ilyenek.
2013. júl. 22. 12:51
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Az, ha valaki idős korára némileg megzavarodik, teljesen normális.

Viszont ha egy neveletlen tahó, aki így beszél egy idő asszonyról, azzal nem lehet mit kezdeni. Ne menjetek oda, a néni többet érdemel nálad...

2013. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!