Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy mostohatesom,aki teljesen olyan,mintha agyilag nem lenne nála minden rendben! Amikor itt van,mindenen nevet,meg egyfolytában ugrál.Nyaraláson direkt idegesitett,amit anyumék is észrevettek,hogy direkt csinálja! Az iskolában egyfolytába beirást kap,mert egyfolytában beszol a tanároknak,kineveti őket,a sz@ros wc kefét kidobja az ablakon. A szüleit egyáltalán nem tiszteli,egyfolytában visszabeszél nekik,meg a nagymamájánál is leégette a mikrot,meg a mosogépet is tönkrevágta. Most amikor itt volt nálunk,a fürdőszobában a falimatricát lekaparta a falrol,ami évek óta ott van. Az anyukájáék most akarják pszichologushoz vinni. 14 éves és fiu amugy! Szerintetek van valami baja? Mi lenne egy ilyen gyereknek a jo? Előre is köszönöm!

2015. okt. 26. 10:53
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és egyfolytában amikor itt van és sz@rik,nem használja a wc kefét és nekünk kell letakaritani!
2015. okt. 26. 10:55
 2/23 anonim ***** válasza:
Drogozik?
2015. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem!!! 1000%,hogy nem drogozik! Ugy viselkedik,mint egy 5 éves.
2015. okt. 26. 11:25
 4/23 anonim válasza:
Nekem olyannak tűnik a leírásod alapján, mint egy irracionális kis szörny, akit mindenki utál. Nem lehet, hogy mindenki csak bántja? Lehet, hogy sok dolgot nem is szándékosan tett. Jaja, a pszichológus egy nagyon jó ötlet.
2015. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem bántja egyáltalán senki! Pont,hogy mindenki mellette volt,meg védtük eddig is! De,hogy ide jött és lekaparta a falrol a matricát,mert neki olyan kedve volt,az nekünk is sok volt kicsit! Azért is szeretnénk megtudni,hogy van e valami baja? Mert normális 14 éves fiu nem csinál ilyet!
2015. okt. 26. 12:09
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
ilyen fiúnak egy jó nagy saller kell, csak feszegeti a határait és élvezi, hogy senki nem tesz semmit.
2015. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Argloss ***** válasza:
100%

Felsoroltál jó pár durva dolgot és a matricán vagytok kiakadva...

Nincsen normális családja az a baj. Ha senki sem neveli, akkor olyan dolgok is normálisak lesznek számára ami senki másnak sem az. A szülőknek ideje lenne átolvasni pár könyvet...

2015. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De van rendes,normális családja,mivel az édesanyjával él,és igaz,hogy elváltak a szülei,de az anyukájának is és az apukájának is van párja,akik ugyaugy szeretik őt,mint ha a sajátjuk lenne! És igen,ki akadtunk a matricán,mivel édesanyánk,azt pár évvel ezelőtt kapta tőlünk anyáknapjára,ő meg idejön és ezt is tönkrevágta! Meg amikor voltunk üdülni,vele voltam egy szobába,és leszakította a függönyt,meg elrontotta a liftet a szállodában. Szoval itt nem az a gond,hogy nincs normális családja,mivel mindenki szereti,mégis ezeket csinálja!
2015. okt. 26. 14:32
 9/23 anonim ***** válasza:
ha én ilyet tettem volna anyám már rég lerendezett volna és először nem a pszichológuson gondolkozik, azon csak akkor ha már semmi nem használ. Nekem úgy tűnik hogy mindenki agyon féltette a lelkeckéjét a válás miatt és ez lett az eredménye
2015. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Amikor 2 eves volt a fiu,akkor valtak el a szulei,szoval nemhiszem,hogy ez lenne! Mar az edesanyja is azt mondja,hogy 100%,hogy van valami baja agyilag! Mert ez egyaltalan nem normalis!
2015. okt. 26. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!