Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a baja a húgomnak?

Mi a baja a húgomnak?

Figyelt kérdés
Ő most 15 eves, en pedig 18 eves fiu. Mostanság elkezdett hozzám bujni, hogy nagyon szeret engem, velem is aludt a multkor (belopozott a szobámba).
2015. jún. 11. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiany?:) Nem kell egybol rosszra gondolni. Esetleg kérdezd meg tole,hogy minden rendben van-e vele mostanság
2015. jún. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn 14/L vagyok ès tudod ilyenkor kezdjük èrtèkelni hogy van aki hozzánk tartozik,jo kapcsolatba szeretne veled lenni :) viszonyulj hozzá teis ihy :) jaj mit megnem adnèogy legyen egy bátyám,de sebaj van egy 6honapos kisöcsèm :)
2015. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igen ezt el kell szenvedned :P a lányok kicsit érzelgősebbek,szerintem minden korban.szüleitekkel jo a kapcsolatotok?
2015. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem költözni készülsz véletlenül? Az öcsém (pedig ő 14 volt és fiú) csinált ilyeneket, amikor az utolsó nyaramat töltöttem otthon. (költöztem, de csak én, ő maradt, hosszú sztori)

19/l

2015. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 15 vagyok, van egy 21 éves bátyám, ölelgetném meg minden, de nem ilyen a viszonyunk, mit meg nem adnék néha, hogy jobban kifejezze hogy szeret..

ne gondolj rosszra, tényleg nicns benne ilyen :)

2015. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!