Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Közöm van a testvérem életéhez...

Közöm van a testvérem életéhez? Beleszólhatok, fejezze be vagy mondja el édesanyánknak?

Figyelt kérdés
Nővéremék úgymond nyitott házasságban élnek sógorommal. Hol egyiknek van valakije, hol a másiknak. Ezt mindenki tudja, körülbelül az egész város. Ez nem túlzás, kisváros, mindketten elég ismertek. A szüleim viszont nem tudnak róla, mivel senki nem mondja nekik vissza. Most nővérem egy olyan férfival kavar, aki édesanyánkkal munkakapcsolatban van. Nem mindennaposban, de van hogy találkoznak. A munkahelyén mindenki tudja, hallotta már barátnőm vissza egy munkatársuktól. Én ezt így nem tartom helyesnek, hogy ezáltal anyukánk is közbeszéd tárgya lett. Megkérhetem nővéremet hogy fejezze be ezt a viszonyt vagy mondja el a családnak? Nem tudom mit szólnának hozzá, édesanyánk túl is lépne szerintem rajta,már csak az unokák miatt is, de édesapánk eléggé kiakadna az biztos

2015. okt. 30. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ez a ne szólj szám, nem fáj fejem esete.
2015. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem szólj neki, hogy ez így nem jó. De ne te dönts! Te csak javasold, ő majd eldönti.
2015. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha ő nem hajlandó elmondani?
2015. okt. 30. 19:10
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Az édesanyád már azóta közbeszéd tárgya, amióta a nővéredék nyitott házasságban élnek. Gondolod, hogyha édesanyád megtudja , attól a nővéredék meg fogják változtatni az életüket?

Minél később szólja el magát valaki, annál tovább nyugalom van az édesanyádnak.

2015. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

"egyiknek van valakije, hol a másiknak. Ezt mindenki tudja, körülbelül az egész város. Ez nem túlzás, kisváros, mindketten elég ismertek"


Ez esetben biztos, 100% hogy már a szüleitek is tudják.

2015. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem, hogy változtatnak. Az ő dolguk. De akkor legalább arra figyelhetnének, hogy ne ismerőssel tegyék. Mármint ne olyannak akit valamilyen családtag ismer. Ezt a "kapcsolatot" szeretném ha abbahagyná. Vagy akkor vállalja fel. Akkor nem édesanyám háta mögött beszélik ki. Mert ő meg megvan győződve arról milyen idilli házasságban élnek nővéremék és ezt hangoztatja is
2015. okt. 30. 19:20
 7/15 A kérdező kommentje:
Megvagyok győződve róla, hogy nem tudják. Akkor nem így vélekednének a házasságukról, hanem max nem szólnának semmit
2015. okt. 30. 19:21
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Neked semmi közöd a növéredék magánéletéhez, és semmi jogod beleszólni, ez kizárólag a növéredre meg a férjére tartozik.

Az, hogy a szüleidnek elmondják-e, szintén magánügyük (de miért kellene elmondani nekik?), és még a szülöknek sincs beleszólása a felnött gyerekeike szexuális életébe, ahogy más magánügyeikbe sem.

2015. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

"Közöm van a testvérem életéhez? "


NINCS


"Beleszólhatok, fejezze be vagy mondja el édesanyánknak?"


NEM

2015. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

De nem értem, neked vagy bárki másnak is mi köze a testvéred vagy a sórogorod magán/szexuális életéhez? Mert szerintem semmi.


Azt sem értem miért gondolod, hogy anyád ezáltal közbeszéd tárgya. Hogy az istenbe lenne az ember anyjának bármi köze ahhoz, hogy a lánya kivel szexel és mikor????? Ekkora baromságot se hallottam még.


Nem vagyok a nyitott házasság híve, kifejezetten ízléstelennek tartom, de szerintem te eltúlzod a helyzetet...

2015. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!