Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen érzés mostoha (=...

Milyen érzés mostoha (= hozott) testvérek mellett felnőni?

Figyelt kérdés
Párommal összetereltük a 2-2 gyerekünket, egyelőre nagyon jól megvannak (4-6-8 éves korosztály), de mi lesz 10 év múlva? Milyen érzés a mostohatesó?

2015. okt. 31. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
B.nom szereti a mostoha tesojat, bár igaz, köztük 8 év a kor különbség :)
2015. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Pocsék. Nálunk a mostoha mami gyerekei mindent megkaptak, én örültem az új ruhának...
2015. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem lesz megkülönböztetés közöttük (enyém-tied-miénk),

akkor nem lehet semmi probléma, nektek kell megelelően kezelni a helyzetet.

2015. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én közös gyerek vagyok. Apunak volt egy akkor 11 éves lánya anyunak meg egy 14 éves fia amikor én születtem 1994ben.

Apu nem tarja a kapcsolatot a lányával(nem,nem anyu miatt hanem ,apu döntött így magától.Elég érdekes a természete apunak remélem egyszer azért megismerem a nővéremet is)A bátyámmal viszont rettentő jó a kapcsolatom és sok mindent köszönhetek neki. Soha nem éreztette velem ,hogy nem tart a testvérének.

2015. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, írjatok még, érdekel a téma.
2015. okt. 31. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Apjuk, gyere!

Az én gyerekem és a te gyereked veri a mi gyerekünket!

2015. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az exem sztoriját tudom: Amikor ő született, az édesanyjának már volt két gyereke, szóval neki két féltestvére lett. Egymást imádják, nagyon jó testvérek, de a két bátty utálja a nevelőapjukat. Tett érte a fater, ezt elismerem. Nálam annyi van, hogy van két mostohatestvérem, de én nem élek velük, az apám van velük, nem mondom h rossz a kapcsolatunk, inkább semmilyen. Nem érdekelnek.

19/L

2015. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gáz, ha a másik gyerekei több mindent kapnak vagy több figyelemben van részük. Egy barátomnál pl. ugyan ez volt. Az egyik gyerek "Így Zolika, úgy zolika!" A másiknak meg még köszönni sem köszöntek az anyuka ismerősei/rokonai... Erre figyeljetek oda és akkor nem lesz galiba. Kicsik még. Megszerethetik egymást mint az igazi tesók, de soha ne kivételezzetek.
2015. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

A feleségen múlik, mint sok minden más.


Lehet mondani, hogy a férj ezt akar, meg azt; de igazából csak egyetlenegyet akar, a felesége kedvében járni.

Ha úgy látja, hogy a saját gyerekétől lenne jobb megszabadulnia, hogy a felesége kedvében járjon -akármit is mond a feleség- , akkor azt teszi.


Nem tudni, hogy a feleség vagy-e vagy a férj.

2015. nov. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!