Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerelmes vagyok a mostoha...

Szerelmes vagyok a mostoha testvérembe . Mi legyen? 15/L

Figyelt kérdés
Egy évvel idősebb nálam és elég kínos felismernem , hogy màr nem báttyként tekintek rá.Ő is másképp viselkedik velem... nem úgy mintha csak a hugaként gondolna rám. Segítsetek!Mit tegyek??

2014. ápr. 16. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vagytok vér szerint, akkor mehet a buli.
2014. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A baj csak az ,hogy semmi konkrét jelzést nem kaptam és félek hogy csak félre értettem őt....
2014. ápr. 16. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy bonyolult helyzet. Mióta vagytok mostohatestvérek? A szüleitek, hogy vélekednek erről(ha egyáltalán tudnak róla)?

Természetes, hogy egy idő után elkezdesz vonzódni egy olyan személyhez( nem rokonhoz), akivel együtt élsz, minden nap látod és ott van veled jobb és rosszabb pillanataidban. Azonban ha összejöttök, ebből később kellemetlenségek is lehetnek pl. a szakítás után biztosan nehezebb lenne együttélés, és már nem is lennének egy család többet.

Én nem mennék bele a helyedbe, de hát ti tudjátok.

2014. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
1-es talán pont azért mostoha testvérek,mert vér szerint semmi közük egymáshoz.Mondd meg neki,végül is nem a bátyád.
2014. ápr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fél éve költöztek hozzánk és hogy a szüleink .. nem is tudom hogy fogadnák ..
2014. ápr. 17. 09:07
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Es mi lesz, ha fel ev mulva szakitotok? Tovabbra is egymas mellett eltek?

Ertem, hogy nem latsz a rozsaszin kodtol, de gondolkozz kicsit.

Hazinyulra nem lovunk, mondja a mondas. Nem veletlenul.

2014. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
68%
A szüleidnek nagyon nem esne jól! Kérlek hagyd ezt a csudába és felejtsd el valahogy...a szüleid érdekében!!!!
2014. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez vagy jól sül el vagy rosszul (mint egyébként minden más is). De ha rosszul sül el, akkor az NAGYON rossz, és erre nagyobb esély van mint egy hosszú, kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatra.

Egyik osztálytársnőm is a mostohatesójával jött össze, ők már évek óta együtt vannak, szerencséjük volt.

2014. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Nyugodtan összejöhetsz vele, nem vagytok testvérek..

Valóban, ha tényleg nem szerelmes beléd akkor szívás, mivel onnantól kerülni fog. Viszont nem is értem... Ha mondjuk 5-10 évig együtt lennétek, és szakítanátok, az a családra sem lenne jó hatással.

2014. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült, h. mit érez a 'bátyád', és összejöttetek?

Mondjuk még most sem késő ;)

2017. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!