Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gonosz mostoha, mit tegyek?

Gonosz mostoha, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrégen kerültünk be édesanyámmal egy családba, azaz újra férjhez ment. Van az új férjnek egy fia,aki szemtől szembe mézes mázos, a hátunk mögött meg ott szid minket ahol tud. Egyszer a facebook-ját is ott hagyta egy beszélgetésnél, undorító dolgokat írt rólunk. Nem tudom, hogy kezeljem, már beszéltem vele, kértem, hogy ezt ne tegye, sűrű bocsánatkéréssel zárult a beszélgetés...gondoltam vége. De azóta is ez megy! Mit tegyek, már nagyon utálom ezt a helyzetet, ezt a kétszínűséget! Hogyan leckéztethetném meg kicsit, hogy elmenjen a kedve ettől a rosszindulatú viselkedéstől?

16/L



2014. okt. 16. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Hol van itt a gonosz mostoha ? Az mindig a mostoha anyára vonatkozik.
2014. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Nem is értem, ha megszivatod szerinted abbahagyja? Ne legyél már gyerek! Nem fogja abbahagyni, felesleges időpocsékolás foglalkozni vele.
2014. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. Az apjának kéne jóra nevelnie.
2014. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Ne olvasgasd a facebook beszélgetését:-)

Gondolom,hogy neki is új ez a helyzet,és nemtud vele mit kezdeni.

2014. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmondod az anyukádnak aki aztán elmondja az apukának. Ennyi. Te mást nem tehetsz.
2014. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
csak le akarsz vele feküdni
2014. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
30%
Ne olvasgasd masok privat beszelgeteseit. Igy te sem vagy jobb nala
2015. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!