Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet így gondolkodni?...

Hogy lehet így gondolkodni? Vagy más is csinálná így és én vagyok az, aki hülyén látja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ne haragudjatok ha hosszú lesz..

A szitu a következő: Egy nagy családi házban lakunk Anyum, Apum, nővérem lánya lent. Fent húgom, nővérem és a párja, én. A nővéremék bejelentették, hogy szeretnének egy gyereket. Az első gyereke más apától van. 2 kb max 10nm es szobában laknak. Az sem zavarja őket, ha én is és a húgom is itthon lakunk még(ha 10 évig 10 évig) ők akkor is itthonra akarják. Én úgy gondolom, hogy ha szeretnénk majd családot a párommal, biztos hogy külön.

15 éves voltam mikor született a lánya és rengetegszer nem tudtam aludni, suliban elaludtam, mert vagy jött a foga, vagy akármi. Természetesen megértettem nincs ezzel baj, de most megint kitesz ennek engem és a húgom. Most már nem sulizok, dolgozok reggel 6 tól...

Azt mondja, hogy nem fog albérletbe menni, mikor itthon is lakhat...Oké, de hogy? Alig férnek el. És közösen mi fent használjuk a fürdőt, konyhát. Nekem is és a húgomnak is van benti cicája.

Csak szerintem gáz, hogy így gondolkodik? Hogy nem érdekli a másik? És hogy a "csupaszpi**ára" szüli a másodikat is?

30 éves..



2015. nov. 12. 14:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
nem ez nem természetes, sőt elég önző dolog más nyakára szülni, rátok nézve és a mostani gyerekre nézve is
2015. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%

Converting in progress...: "Egy nagy családi házban lakunk Anyum, Apum, nővérem lánya lent. Fent húgom, nővérem és a párja, én. "


Done.


Output: Egy nagy családi házban lakunk. Fent a nővérem és a párja, a húgom illetve én.

Lent a szüleim és a nővérem lánya (aki korábbi kapcsolatból van).

2015. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Ebben a szüleid hibásak elsősorban, hogy ezt megengedik és így nevelték. Ők már külön család, nem igazán kéne a nyakatokon élősködniük. 2 gyerekkel és férjjel meg pláne nagyon gáz így.
2015. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy kijavítottad a fogalmazásomat. Kapsz egy zoknit meg egy kitűzőt...
2015. nov. 12. 14:52
 5/34 Kései Sirató ***** válasza:
97%
A nővéredék vegyenek saját lakást, vagy menjenek albérletbe, ha szeretnének gyereket. A szüleid is hibásak, ha nem erre bátorítják őket.
2015. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak sajnos sehogy nem tudom Velük megértetni, hogy ez nem normális. :(

2015. nov. 12. 15:01
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

Szüleidnek kéne egyértelműen megmondani, hogyha vállalnak még egy gyereket, akkor azt a saját házukba tegyék, ha nővéred terhes lesz akkor kalap/kabát.

De azt sem értem, hogy a már meglévő gyerek meg másik szinten lakik tőlük:( Foglalkozzon a már meglévővel.

2015. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

nekem se lenne pofám a szüloi házba szulni.oke ha úgy alakul akkor átmeneti megoldásként 1-2honapig ott lennék, de tartósan nem terveznek oda és nem vállalnék oda gyereket szándékosan

szerintem is a szuleidnek kéne mondani, hogy nagyon szeretik az unokat, és a leendőt is fogják szeretni, de koltozzenek el. ez nem egészséges állapot szerintem

2015. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

Nem bantasbol kerdezem, felre ne erts, de ha mar dolgozol, miert laksz meg otthon?


(En szerint nem tudnek ennyi emberrel egy fedel alatt elni, akarmekkora is az a haz, es a szuleimmel es testvereimmel elni felnott koromban nem lennek hajlando.)


Egyebkent egyetertek abban, hogy nem korrekt dolog a novered reszerol az elkepzelese.. Viszont sajnos a szuleid felelossege, hogy hatarozottan fellepjenek.

2015. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

15:14


Már volt, hogy elköltöztem a párommal, de szétmentünk és visszajöttem.

2015. nov. 12. 15:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!