Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan dolog, tett a...

Van olyan dolog, tett a fiatalkorotokból, amit ha a saját gyereketek csinálna, nem örülnétek neki? Példa lent.

Figyelt kérdés

Én például az érettségi utáni nyáron néhány baráttal kimentem Párizsba. Egész nyáron utcazenéltünk, a parkban aludtunk, a rendőrök ébresztettek reggelente (hozzátenném, ez nem ma volt, jobb volt a közbiztonság is), kerestünk egy csomó pénzt, amiből átugrottunk Marseille-be, Amszterdamba...a szegény szüleim meg úgy tudták, hogy egy francia családnál lakom.


Életem egyik legjobb nyara volt, még most is olyan jó visszagondolni rá...de közben kisgyerekeim vannak, és bizony égnek állna a hajam, ha ilyet tennének...


Nektek van hasonló sztoritok? :)


2015. okt. 24. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ilyen nem. Max amit én hibaként éltem meg azt elmondanám neki, hogy ne kövesse el ugyan azokat.
2015. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Nőért csak akkor csináljon nagy dolgokat, ha lát viszonzást.
2015. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

detox, még 18 éves korom alatt

hát remélem a gyerekeimnek több esze lesz kamaszként!

2015. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Van. Padlógázzal mentem kanyarban közuton s átsodródtam a szembe jövő sávba. Nem jött senki igy semmi kövezkezménye nem lett. Ennek már 26 éve. Nem vagyok rá büszke s nem is örülnék ha a saját gyerekem ezt tenné.
2015. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Hajaj most hány tinilányként partiba vágott anyuka szisszent fel...:)
2015. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Milonka? ;)
2015. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy ilyen van csak, sokszor mentem haza bicóval tök kihalt tájakon minden világítás nélkül, éjnek évadán... (melóból haza kellett jutni, na) de most már meg nem merném tenni, amennyi róka, szarvas, vaddisznó él itt (erdő mellett lakunk) az autósoktól utólag is bocsánatot kérek, milyen kis lüke voltam, és ha nagyobbak lesznek a gyerekek, elmagyarázom nekik, miért volt ez veszélyes, én meg csendben örülök, hogy élek-virulok...
2015. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

- Átsétáltam a befagyott Duna jegén Erzsébetről-Csepelre Ne a a régi "normális" téli fagyokra gondoljatok, ez kb. 7 éve lehetett. Haverokkal jó ötletnek tűnt... végül senki alatt nem szakadt be, de ha a leendő fiam/lányom megtenné, lehet infarktot kapnék :D

- Aztán kiálltam 10emeletes tető szélére fotó kedvéért. Tényleg nem volt semmi "olyan" szándék benne, az egy viszonylag jó időszakom volt (ez is kb. 6-7 éve), csak akartam egy ilyen képet :D Természetesen nem lett semmi, mert azért nem a legszélén álltam, és volt egy rács, amibe kapaszkodhattam, de nem éri meg. Nem jó poén.

- Rengeteget ültem otthon az MSN előtt. Mire nekem olyan korba érő gyerekeim lesznek, bizonyára a Facebook is lecseng majd, de semmiképp se hagynám, hogy túlzásba vigye az épp "menő" kommunikációs eszköz használatát. Legyen kint, a haverokkal, járjon el ide-oda, vagy akármi más.

- Viszonylag sokszor lerészegedtem, de csúnyán, még gimi elején. Nyilván ő is kipróbálja majd az iszogatást fiatal korában, de azon igyekszem majd, hogy más is okozzon bőven örömet az életében, így kevésbé kell majd aggódnom, hogy tartani fogja-e a mértéket :) Persze néhányszor belefér, de ne minden héten, vagy hétköznap mert sajnos nálam volt rá példa.


Egyelőre ennyi jut eszembe :)


21/F

2015. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Én még nem tudtam vezetni, de annyira erős volt a vágy a vezetés iránt, hogy elloptam apám Dáciáját és mentem vele a faluban egy nagy kerülőt.Jól lecseszett.Erre legközelebb, akkor loptam el amikor dolgozott, télen.Már meszebb 15 kilóméterre is merészkedtem vele.Jeges úton, nagy sebesség, fék, megperdülve repültem a szántóföldre.Szerencsére nem lett baj, de meglepődtem.Többet nem loptam el apám gépkocsiját, hanem hivatalosan megtanultammmég 18 év előtt vezetni.Ehhez kellett pályaalkalmassági vizsgálat is Budapesten.Szuper lett.Lehet, hogy az erős akaratnak köszönhettem, hogy minden elsőre sikerült.Ez úgy 30 éve volt.Ma nem vagyok rá büszke, de nem tudom megérteni, hogy miért buknak meg olyan sokszor a fiatalok.Gondolom azóta már a pénz az úr és nem biztos, hogy olyan tehetségtelenek lennének a fiaink, lányaink.
2015. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Minden bizonnyal majd égnek fog állni a hajam, hogyha holt részegen jön haza a gyerek, de vissza gondolva velem sem történt semmi komolyabb probléma azokon az éjszakákon amikor eszméletlenre ittam magam. :D Belegondolva nem tettem még semmilyen olyan életveszélyes dolgot. Jó persze volt, hogy részegen sisak nélkül motoroztunk a faluban vagy eszméletlenre ittuk magunkat, de ilyen történetek kellenek a kamasz korban. :) 22/f
2015. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!