Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha ezt csinalna...

Mit tennetek ha ezt csinalna a gyereketek de a parotoknak nyugalomra van szuksege?

Figyelt kérdés
A par ket eve el egyutt. A ferfinak van egy gyereke. A lathatas alkalmaval normalis volt de miota a no terhes direkt bosszantja. Semmit nem csinal meg amit kernek tole az agyon ugral,kiszedi a szekrenybol a ruhakat,szetdobal mindent. Ezert az apa arra gondolt hogy mivel a nonek nyugalom kell a gyerekre is sokat kellett varni ezert nem stresszeli a not. Hanem elviszi lathatasra,este pedig haza mig a kicsi meg nem szuletik. Ti mit gondoltok? Hogyan kimelnetek meg jobban a parotokat?
2014. nov. 30. 12:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jó, mit kell ennél jobban kímélni?? Ha ott sincs, annál jobban nem lehet szerintem...
2014. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%

Hat ez sz*r otlet. Ne nezzetek mar azt a szerencsetlen gyereket hulyenek!

Le kene vele ulni, beszelgetni a babarol, apunak kulon programokat kitalalni, ahol CSAK ketten vannak.

Ne pedig kizarni az eletetekbol!

2014. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős a gyerek? Korábban felkészítettétek a kistesó témára?
2014. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Persze hogy volt vele beszelgetve. Lesznek kozos programok csak nem a lakasban meg kell varni amig a viselkedese valtozik.
2014. nov. 30. 12:54
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
A kismamát gondolom régebben szerette. Akkor viszont nagy hiba lenne kizárni az életéből. Féltékeny a leendő kistesóra és ez csak rosszabb lenne. Most üljetek le vele beszélni erről! Az ex nem uszítja a gyereket véletlenül? (Nem akarok általánosítani, de nem az első ilyen lenne a történelemben).
2014. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 intrepid ***** válasza:
55%
A gyereknek is jobb, ha nem kell az otthoni szinte síri csendben vigyázzállásban kussolnia, hanem ide-oda mászkál az apjával.
2014. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nagyon jó ötlet! Így a gyerek az apjával csinál közös programot, nem kell folyton csöndben lennie, és az anyukának is megvan a nyugalma. Tökéletes.
2014. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól értem addig nem lesz közös program míg nem változik a viselkedése. A gyerek féltékeny, és ha megvonod tőle a programokat akkor csak azt éred el hogy tényleg megutálja a nőt. Ne csak a nő körül forogjon a világ.
2014. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy én értem rosszul, de az apa nem megvonja a láthatást, mert a nő körül forog a világ, hanem annyi változik, hogy nem az otthonában van a gyerekkel, hanem egyéb programokat szervez. Nekem jó megoldásnak tűnik.
2014. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

7-es vagyok.

most nem értem a helyzetet.


Van egy apa, akinek az exétől van egy gyereke.

Az apa új párja terhes.

Láthatásokkor nem magukhoz viszi a gyereket, hanem programokat csinálnak, hogy a terhes nő nyugalomban lehessen.


Jól értelmezem? Mert akkor nekem teljesen oké a dolog, de a többi választ elnézve nem tudom, jól értelmeztem-e.

2014. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!