Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan találhatom meg a hugomat?

Hogyan találhatom meg a hugomat?

Figyelt kérdés
Hatan vagyunk testvérek,egyikünket sem a szüleink neveltek. A hugomat anyukám miután megszülte örökbe adta. Ha jól tudom egy kis ideig nevelőotthonban volt. Anyu nem mond semmit,azt mondja a papírok sincsenek meg. A testvérem most 18 éves. Szerintetek tud arról,hogy nem az igazi szülei nevelték föl? Biztos,hogy jó helyen van,mert csak normális körülmények között élők fogadhatnak örökbe ugye? Nem akarom megbolygatni az életét,csak kíváncsiak vagyunk rá a nővéremmel. Hogy lehetne megtudni róla valamit?

2015. nov. 16. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem próbálj meg a gyámügyön érdeklődni, biztos van nyilvántartásuk, ahol név, anyja neve, születési idő elég kell, hogy legyen ahhoz, hogy be tudják azonosítani (ha kiadnak ilyen adatot - vagy esetleg megkérhetnéd őket, hogy továbbítsanak felé vagy a nevelőszülei felé egy levelet, ha nem adnak ki ilyesféle információt).
2015. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
44%
Rtl--> Keresem a családom.. hihetetlen de igaz! segítenek!
2015. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Anyukád gondolom elnevezte a hugod?

Ha igen akkor probald a születési névvel közösségi oldalon keresni,hatha nem vettek a hugodat a nevükre a nevelő szülő.


Egyebkent az elottem szóló jol írta Rtl klub

2015. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

jajj istenem ez az RTL....

és amúgy ha segítenek is, ki a tököm akarná, hogy az egész ország lássa, hogy mi folyik az én magánéletemben?

ezeket az embereket megveszik kilóra az RTL marketingesei, normális ember az ilyen riality szarokat.

egy magánynyomozó az ilyet pár száz ezerért megoldja, ha van rá pénzetek.

ha nincs rá akkor kiszedni mindent anyátokból, és elindulni az információk alapján.

ez rengeteg idő, és ott a bürokrácia is. ű

ezért célszerű az ilyet magánynyomozóval intéztetni, már ha van rá kes..

2015. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
*normális ember, nagy ívből elkerüli az ilyen riality szarokat...
2015. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

van itt a gyíkon rtl-es munkatárs tuti ő reklámozza :D egyszer már nekem is írt, hogy szerepeljek egy műsorban egy hozzászólásom miatt :))

én se javasolnám a keresésnek ezt a módját, gyámügyön keresztül érdeklődj nyugodtan, ott él anyukád most is mint amikor örökbe adta a húgod? mert az akkori lakóhelye szerinti gyámügyhöz kell bemenni, ők megkeresik neked, kap egy értesítőt a húgod hogy keresed és ő majd reagál erre, hogy szeretne-e találkozni veled vagy sem... ez a hivatalos menete :) (egy örökbe fogadó szülő)

2015. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
gyámügyön kérheted, hogy keressék meg - ők kiadják a te adataidat neki!
2015. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Az rtl-es műsorban én se nagyon hiszek. Próbáltam rákeresni,de sem egyértelmű,hogy akkor hogy hívták,mert anyukám mostani férjétől van,de ha jól tudom az én apukám vezetéknevét kapta,(anyu előző férje) mert akkor még nem váltak el. Rákerestem mindenhogy,de semmi. De szerintem nem is az már a neve. Titkosított örökbeadás volt amúgy,nem tudom ez mennyit számít,hogy ilyenkor adnak-e ki adatokat
2015. nov. 17. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
adatot nem fognak rögtön kiadni neked, hanem egy levelet fognak küldeni neki hogy keresed és ha ő is szeretne veled találkozni, akkor kapsz majd csak információt róla merre találod :) sok sikert!
2015. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
51%

Sok hozzá nem értő, dilettáns választ kaptál.

Örökbefogadás esetén az örökbefogadó nevére kerül a gyermek (nem nevelőszülő, az egészen más), a gyermek anyja neve is megváltozik és a személyi száma is..

2015. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!