Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert ilyen rossz a tesommal...

Miert ilyen rossz a tesommal a kapcsolatom? (tobbi lent) Sos

Figyelt kérdés
A tesom 10 en meg 15 eves vagyok.Eleg rossz a kapcsolatom vele,nincs olyan nap hogy ne vesznek ossze vele.Pld.Ma hivott a szobajaba hogy hallgassam meg ahogy trombital.Odaall mellem es teljes erovel belefuj a trombitaba.En csak a trombita fele nyulok de o reflexbol elrantja es beveri a fogat es utanna szalad le anyuhoz...szegeny anyu meg mar nagyon szomoru emiatt...jo,azt hozza kell tenni hogy az ocsem a minden...tehat mindent megkap amit csak akar ha nem kapja meg akkor meg hisztizik...es ki is elvezi velem szembe hogy neki mindig mindent megengednek.Nagyon csunya dolgokat mond nekem es ha visszavalaszolok vagy ha megut en meg nem hagyom vagy vissza utok egybol megy anyuhoz hogy nem hagyom beken...mit csinaljak hogy jobb legyen a kapcsolatom az ocsemmel?Illetve mi az oka annak hogy ennyire rossz a kapcsolatunk?15/l

2015. nov. 21. 15:32
 1/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt a helyzet, csak annyi csavarral hogy én voltam/vagyok a kisebb, és a szülőknél nem az volt hogy anyuci kicsi fia, hanem úgy egyelő volt.

Nálunk is örökösen ment, aztán tesómnak munkája lett és mióta dolgozik azóta kevesebbet látjuk egymást, ez megoldotta.

2015. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
100%

Azért rossz a kapcsolatotok, mert a szüleid ilyen emberré formálták a testvéredet. Egyszerűen nem olyan nevelést kap ami a személyiségéhez illene. Azt tanították meg vele, hogy hisztizéssel elérhet dolgokat, hazugsággal bajba keverhet másokat stb.

Megpróbálhatsz a szüleiddel beszélni, de nem feltétlenül fogják megérteni, hogy miért lenne rossz az amit csinálnak. Hangfelvétel vagy videó sokat segíthet abban, hogy ne könyvelhessék el hazugságnak amit mondasz.

2015. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Levernék neki 2 pofont és közölném anyámékkal hogy ha ők nem nevelik meg, akkor majd én megteszem.
2015. nov. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem meseld el anyukadnak hogy mit erzel es mi bant . De amugy nekem is vannak tesoim es nincs olyan nap hogy ne veszekedjunk vagy ne kotekedjunk egymassal ... Ez testvereknel normalis dolog :)

Ha ugy erzed hogy kulombseget csinal koztetek akkor mondd el neki es szerintem ez sokat fog segiteni :)

2016. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!