Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinaljak ezzel a testverrel?

Mit csinaljak ezzel a testverrel?

Figyelt kérdés

Neveletlen, muveletlen, tusko, paraszt...

Anyamek sohasem vertek, mindent megengedtek neki, egy rossz szot sem szoltak es en sem szolhatok...

Velem tiszteletlen, gunyolodos, folyton azt hiszi o a fonok es parancsolhat nekem. Anyamek mindig elotte szidnak, azert ami az o hibaja (konkret pelda hogy mikor hazert nem rakta helyre a ruhait (en vagy 5x figyelmeztettem emiatt) és apám kishiján megvert, mindennek lehordott, az a debil meg rohogte...). Nagyon gonosz, rosszakaro szemelyiseg, neha csak azert akar valamit amert en nem (pl. nem szeretek a 9-es misere menni, de o igen, ezert fojton azt hajtogassa, megyek xy-al a misere, maskepp nem is menne).

Erzelmiekben alulmuvelt, folyton eroszakos, veres jatekokat jatszik, es en meg sem szolalhatok, tanulasban nem fenyes megsem kap soha semmit (eggem marpedddig rendesen megvertek ha nem hoztam a legjobbat), és megegy kedves pelda:

Folyton hangosan, undorito mod csamcsog, de ha raszolok akkor engem hordanak le mindennek...



2015. nov. 15. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
*En most toltottem a 14-et, o meg 8 lesz...
2015. nov. 15. 13:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, nagyon semmit, amíg a szüleid így állnak hozzátok. Csak adják alá a lovat. Esetleg említsd meg a szüleidnek, hogy téged ez bánt.
2015. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele és kész.Addig izgatja az ilyen amíg látja, hogy szenvedsz. Ha gunyoros mosollyal tovább állsz és nem reagálsz semmit,sem az ő beszólására,sem a szüleidére akkor ettől jobban kikészül, mintha visszaszólnál. Amikor pedig felhozza a misét, hogy jaj én megyek ide meg oda akkor csak válaszolj annyit "jó neked" és tovább mész :D
2015. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szüleid ezek szerint vallásos emberek?

Esetleg mond el a problémád a papnak, akihez hittanra jár az öcséd, ő gondolom magától is észrevette h milyen neveletlen a fiú, és hátha finoman közölve tud hatni a szülőkre. Rá nagy eséllyel jobban hallgatnak, mint rád. Főleg ha kiderül h az öcséd szégyent hoz a családra a templomban.

2015. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyen helyzetekben én is szoktam a következőket csinálni : hiába nem szeretsz 9 es misere jarni vahy legyen ez bármi más mindig mond az ellenkezőjét amit szeretnél vagyis ebben az esetben mond hogy most neked is van kedved menni a misire és igy egy idő után jobb lesz ja és 15 éves lány vagyok és nekem is van egy öcsém remélem tudtam segíteni
2015. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!