Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi baja lehet a testvéremnek?

Mi baja lehet a testvéremnek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Apukámnak van barátnője. Sokszor itt van náluk a barátnője gyerekei, rokonai. Névnapokon, születésnapokon is ott vannak. Nővérem kiakad rajtuk. Én ezeken részt veszek a párommal, engem nem zavarnak. Ha én velük voltam akkor nővérem folyton róluk kérdez, van mikor válaszolok, de ha nem akkor úgy röhög mint valami őrült. Figyeli őket fb-n. És mutogatni akarja nekem őket, de engem nem érdekelnek, folyton szidja őket nálam és mások előtt is, sokszor olyan ismerősöknél akikeket apukám is ismer. Nem jár át apukámhoz miattuk, akkor sem ha egyedül van. Mindig tesz rájuk valami megjegyzést. Volt hogy szóban sértegette a barátnője fiát. Hozzá tenném nővérem már 35 éves.
2015. nov. 30. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idos volt, amikor elvaltak a szuleitek? Talan nem tudta magat tultenni ezen. Vagy anyukad futi a fejet.
2015. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudta normálisan feldolgozni az "apa" elvesztését. Nem írod ugyan, de feltehetőleg nem is él párkapcsolatban, mert valami tévútra siklott az érzelmi életében. Nyilván pszichoterápiára lenne szüksége.
2015. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyukámat nem érdekli már ez az egész. Viszont azt tudom, vannak olyan nők, akikkel erről beszélgetnek nővéremék. Ez a hobbijuk úgymond... Mikor elváltak, nekem se volt jó érzés, akkor nekem sem volt párom, mégsem csinálok ilyeneket, engem is sok csalódás ért az életben, mégis továbbléptem. És én fiatalabb is vagyok.
2015. nov. 30. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!