Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet a 13 éves fiú...

Mi baja lehet a 13 éves fiú testvéremnek? Pelenkázza magát. Nincs semmi baja, de tudom h pelenkázza magát, láttam. Még mikor kicsi volt akkor is csinálta, akkor abbahagyta, de most újra csinálja. Lehet hogy valami mentális baja van? 24f

Figyelt kérdés
ráadásul azt is tudom hogy egy cumit rejteget az ágyában. tudom, mivel sokszor én teszek rendet nála!

2015. júl. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Beszélj vele! A jó testvérkapcsolat alapja a kommunikáció. Mivdel tuti cikinek érzi majd mesélj neki magadról is ciki dolgokat akár tulzassal és gondolj a helyébe.
2015. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Biztos ez a fétise. Mostanában nagy divat lett.
2015. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

fetise? Nehogymar egy 13 eves GYEREK tujda mi az hogy fetis?


Szuleitek elnek meg? Jobb lenne anyuval/apuval beszelni.

Ez nem normalis. Ha tenyleg csinalja (es nemcsak azert, hogy teged szivasson mert trukkos kis kope az ocsi) akkor valami baja van.


Ha valami baja van azt lehet kezelni. Ne hagyjuk mar hogy beteg felnotte valjon, PLEASE!


Ismertem egy lanyt aki szinten 13 eves volt (amikor dolgoztam az apjanak) es a kakis-pisis bugyijat a szobaban rejtegette. Nem volt a gyerek szobatiszta!!!! En probaltam ovatosan beszelni az apjaval de nem az en gyerekem, semmi kozom hozza, de az ilyen felelotlen embereknek minek gyerek???


Ha inkontinenciaja van az mas, akkor en kerek elnezest, de a cumi??

2015. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
igen lehet
2015. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Nem lehet mit csinálni vele, nekem is ez a fétisem. Emlékszem rá, hogy kiskoromban sem akartam elhagyni a pelust, aztán miután szobatiszta lettem mindig érdekelt. 12-13 éves koromban, amikor a szüleim nem voltak otthon WC-papírból és nejlonzacskóból csináltam magamnak eldobható pelenkát, mert így hasonlított arra a betétes, védőnadrágos Liberóra, amit kiskoromban hordtam a 90-es évek elején, aztán most huszonéves vagyok, de még mindig hordok titokban pelenkát.
2015. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is van másmilyen fétisem, sokáig nem voltam vele tisztában, hogy miről is van szó, de attól még csináltam 4, 5, 9, tizenévesen is, mert "jó" volt. Kb. 15-16 évesen tudatosult bennem, hogy miről is van szó. Aztán próbáltam elnyomni, mert féltem, hogy így nem fog majd működni a párkapcsolatom, de értelszerűen nem lehet elnyomni.

Tud róla a párom is, teljesen elfogadta, teljesen rendben van a szexuális életünk. :)

Ne csinálj semmit, teljesen ártalmatlan fétisről van szó, ettől ő még teljesen normális ember.

25/N

2015. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is pelenka kedvelő vagyok és eböl ki gyogyulni nem lehett és nem is akarok.
2015. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!