Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém fejéből kipattant,...

Az öcsém fejéből kipattant, hogy zenekart alapítanak. Mennyire tudom őket támogatni?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy imádja a Rock zenét, és az új osztályában talált egy srácot aki szintén és kettejük ötlete volt a zenekarosdi.. Öcsém basszusgitározik, a barátja elektromos gitáron játszik, és van még egy 18 éves srác aki dobol.. Ő a legképzettem köztük, 3 éve dobol. El szoktak menni faulra a doboshoz, és ott gyakorolnak stb. Valahogy tudnám segíteni őket? Öcsém és a haverja 14 éves. Egyébként nemrég voltak próbálni, és azt mondta, hogy nagyon jó a lányoknak is nagyon tetszik ahogy ő ott áll gitárral. Én 17 éves lány vagyok.

2015. dec. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

írj nekik zeneszámokat

vagy legyél énekesük

(l ne tudom képzelni, az milyen, de elénk egy rockbanda női énekest keresett legutóbb..)

2015. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*el nem tudom képzelni, de felénk
2015. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél neki gitárhúrt karácsonyra, az mindig jól jön. Vagy tölts le neki kottákat, esetleg ha még nem elég képzett, olyan oktatóanyagokat, amikkel akkordokat stb. tanulhat meg. Állj ki mellette, ha a szüleitek netán elleneznék a dolgot.

Ilyen korú srácoknál gyakori ez, ha tudnak valamicskét zenélni, hadd csinálják, jó módszer az önkifejezésre.:-)

2015. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Elképzelhetetlen.


(Bikini Kill, No Doubt, Garbage, Sleater-Kinney, Babes in Toyland, Blondie, The Pretenders, Hole, Jack Off Jill, The Cranberries, Yeah Yeah Yeahs, Joan Jett and the Blackhearts, Rilo Kiley, Siouxsie and the Banshees)

2015. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy énekelj, vagy legyél a menedzserük, esetleg tanulj zenei alapokat és akkor segíthetsz a dalszerzésben stb. Meg ha csak egy gitáros vagy még te is beállhatsz gitározni, mert nem árt ha van egy ritmusgitáros is a szólógitáros mellett. És ezeket persze tetszőlegesen kombinálhatod.
2015. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell semmi konkrétat csinálnod, csak ügyelj arra hogy pozitívan állj hozzá. Sokat jelenthet neki az is ha megdicséred párszor, hogy már tök jól megy neki, meg hogy ez most tök jól hangzott stb. hidd el nagyon sokat fog az jelenteni neki.

Karácsonyra meg mindenképpen zenével kapcsolatos ajándékot vegyél, magamból kiindulva én bárminek örülök ami azzal kapcsolatos, lehet az pengető, gitár kábel, hangoló, poster, gitár állvány stb.


Esetleg próbáld meg rábeszélni hogy járjon tanárhoz, sokat segíthet az neki zeneileg.

Vagy később ha már lesz jogsid akkor szánj rá időt hogy elvidd őt a próbaterembe stb.


Lényeg hogy érezze hogy törődsz vele és tetszik neked az amit csinál, hogy ettől motoválva érezze magát. Igen a motiváció az ami a legfontosabb az egészben...

2015. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!