Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gazdag férfival alapítan...

Miért gazdag férfival alapítanak családot a nők?

Figyelt kérdés
Több olyat is ismerek akik évekig együtt éltek egy nem olyan jómódú pasival, aztán szétmentek, összejöttek egy gazdaggal, és velük hamarosan eljegyzés/házasság/gyerek lett. Pl az egyik ismerős exének nem volt semmije csak egy motorja, a lány szüleinél laktak, vagy 5-6 évig. Aztán összejött később egy pasival, akitől kapott egy autót, beköltöztek egy vadiúj lakásba, olyan a ház hogy megszólal, és 1 éven belül jött is a gyerek. Miért van ez így?
2011. dec. 27. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Mert a gazdagabb Férfiak sokkal jobb emberek, sokkal értékesebbek és jobban tudnak szeretni!
2011. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Ezt te honnan tudod első? Talán mindegyikhez volt már "szerencséd"? :D
2011. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Talán, mert ha 5-6 évig semmit nem ért el a pasi, akkor később sincs rá esély. Olyan, akinek már van, valószínűleg elég érettek egy gyerekhez.
2011. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Elsö vagyok:


Ez csak irónia akart lenni.


Engem csak elhagytak emiatt.... 20 évesen. Gondolom a lánynak az volt a gondolata, ha most sincs semmim késöbb sem lesz...... hát tévedett.

2011. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Egyszeru: Biztonsag. Az oskorban az alapjan valasztottak meg, hogy ki tudja a legtobb etelt szerezni, most ugyanez a penzre vonatkozik. Ami valamilyen szinten termeszetes, vagy te azt akarnad, hogy a gyereked nelkulozzon? Ez lehet egyfelol torodes is, anyai oszton, ha igy nezem. Masfelol meg elfelejtik, hogy nem csak az ilyen fajta biztonsag a fontos, de teny, szeretetbol kenyeret a boltban nem adnak. Aztan meg lehet puszta veletlen is. Az termeszetes, ha valaki szegeny pasival jon ossze, de az nem, ha gazdaggal? Valamint, ha egyszeruen az osztonoktol eltekintek, akkor a gazdagabb pasinal azert johet hamarabb a gyerek, mert mar megvannak az anyagiak, ezert mi allhat a csaladalapitas utjaba? Optimalis esetben a felek szeretik egymast, tehat az mar megvan. Az meg ismet egy mas kerdes, hogy egyesek csak a penzt latjak a ferfiakban, de ok nem tartoznak az "optimalis eset" alanyaiba.
2011. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%

Harmadik!


"Talán, mert ha 5-6 évig semmit nem ért el a pasi, akkor később sincs rá esély."


Ha 5-6 év után se adja fel akkor talán jobb is hogy a te fajtád elhagyja őket. Én úgy tudom hogy egy kapcsolatban biztatni kell a másikat nem pedig becsmérelni hogy "sose fogod megcsinálni, nem vagy rá képes". Aki ezeket mondja a párjának az szintén nem fog elérni soha semmit (az hogy találsz egy pénzeszsákot és szülsz neki az nem olyan dolog amiért annyira meg kell szenvedni szóval ezzel ne gyere).

2011. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőt le lehet pontozni, de sajnos a való életben így van. A gazdagokkal mindenki jópofizik, mindenki a barátja akar lenni, és igen, sokukat meg is szépíti a pénz. Lehet viccnek szánta, de ez így van.
2011. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Elsö vagyok és nem viccnek szántam, mert így van...
2011. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom 26 volt, mikor megismertem, és nem volt szó szerint semmije, még állása sem. A szülei meg dugig adósságokkal, az ő pénzét is elszedték éveken át. Valamennyit összespórolt, én is, összeköltöztünk, mindketten dolgozunk. Tőle szeretnék gyereket. Igen, ha milliomos lenne, biztos már akár holnap babát vállalnánk, de ehhez még várunk, hogy megadhassunk neki mindent. De hogy emiatt a plusz időért mást keressek, gazdagot? Ocsmány dolog lenne... Én őt szeretem!
2011. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

6.

Képzeld 7 évig voltam valakivel és biztattam, de láttam, hogy vele sehova se jutok. Igen szerencsére elhagytam, a mostani párommal sikerült felépítenünk az életünket, ingatlanok, megtakarítás, gyerek stb.Az exnek több nője is volt azóta és ugyanott tart, ahol 10 éve. Nos szerencsére volt annyi eszem, hogy nem biztattam még 10 évig.

2011. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!