Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Örökbe fogadtak. Szeretném...

Csaktitkosan kérdése:

Örökbe fogadtak. Szeretném megtalálni a testvéremet/testvéreimet!? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Csecsemő koromban örökbe fogadtak, és nemrég tudtam meg. Szeretném megtalálni a testvéreimet, anélkül, hogy a vér szerinti anyukámmal kapcsolatba kelljen lépnem. Miskolcon születtem 1998.09.05.-én. A húgom rá egy évvel valamikor 1999-ben született. Édesanyám őt is állami gondozásba adta, nem tudom tud-e rólam. Édesanyám neve tudomásom szerint: Horváth Margit Julianna.

2015. dec. 16. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Bocs hogy ezt mondom de anyukád volt az "unnnepronto". Miatta lett minden ahogy most van.
2015. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na igen, az nem jönne ki jól ha úgy tudná meg hogy örökbe van fogadva hogy megjelenik a húga akinek nem is tudott a létezéséről. Esetleg a befogadó szüleit próbálnád meg először elérni? Ők meg tudják mondani tud-e egyáltalán rólad.
2015. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!