Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék, ha öcsémnek a...

Mit tehetnék, ha öcsémnek a haverja egyfolytában bókól, de halál kínosan, és idegesítően (az öcsém aszisztále ehez)?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 14 éves öcsém, akihez átszokott jönni a 16 éves haverja, és folyton idegesítenek engem. Pl direkt üvöltetik a zenét amit utálok. És az öcsém haverja folyton megjegyzéseket tesz rám, már célozgatott olyanra is, hogy hogy megfektetne, az öcsém meg csak röhögte és bíztatta a haverját. Hogy tudnám leállítani mert nagyon idegesítenek. Öcsémmel már beszéltem, amikor a haverja nincs itt akkor helyesel hogy jó-jó, több ilyen nem lesz de amikor vissza jön kezdődik megint előlről. (Amúgy öcsém is szokott átmenni a haverjához szóval nem mindig vannak itt, de amikor igen akkor felbasszák az agyamat a gyerekes viselkedéssel.)

18L



2015. dec. 21. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne az öcsédnek mond hanem neki!
2015. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg komolyan gondolja. 16 éves, mindenkit megb--aszna, egy 18 éves lányt meg (akinek a házába is bejárhat) főleg.
2015. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%
Szerezz egy pasit, és szervezd úgy, hogyha átjön az a fiú akkor a pasid is ott legyen. Hidd el a 16 éves srác, hamar lemond rólad, vagyis amíg ott a pasid, nem hiszem hogy bókolni fog. Esetleg, ha nem is akarsz pasit kérj meg valami fiú haverodat, hogy játssza el.Remélem segítettem:D
2015. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fültőn csapdoshatod,például,mert úgy látszik hülyegyerek,a szóból úgysem ért.
2015. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megfognám és beleverném a fejét a falba, bár én kicsit agresszív vagyok. De a minimum, ha legközelebb célozgatna a megfektetésemre, közölném hogy "nem, ha csak nem akarod hogy pofán hányjalak"
2015. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wicky wok oszt tshő! válasza:
100%

Apukád tudja hogy miket mond neked? Nem tudom nálatok hogy megy de ha az én apám megtudta volna hogy így beszél velem egy kis köcsög úgy vágta volna ki hogy csak úgy nyekken! Szerintem beszélj a szüleiddel erről.


Off.


Költőnő?


Tudom hogy mindenki az életben elért legnagyobb eredményére vág fel de ha ez az általános iskolai nyelvtan tudás akkor inkább ne büszkélkedj vele. (Slusszpoén hogy a nagy nyelvtantanári igyekezeted közben elfelejtetted, hogy a mondatod NAGY betűvel kezdjük zsenikém XD)

2015. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

játszd el hogy megfektethet, aztán amikor előveszi a cerkát, kezdj el röhögni jó hangosan, hogy ilyen kicsit még nem láttál, és te csinálhatsz vele akármit, nőni biztos nem fog. úgyhogy inkább húzzon el.


szerintem többet nem fogod látni.

2015. dec. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megmondod, hogy az szokott így szájkaratézni aki a leginkább nem ért hozzá, szóval majd szóljon, ha végre elvesztette a szüzességét, akkor talán komolyan veszed. aztán balra el
2015. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Utolsó előtti, ez kicsit morbid nem lenne szívem végigcsinálni, habár megérdemelné :D


Tényleg áthívom egyik fiú barátomat, aki eljátsza a hős szerelmest, ez tényleg nagyon jó. Köszönöm mégegyszer:)

2015. dec. 22. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
aztán a "fiubarátod" nehogy túlgondolja a dolgot...
2015. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!