Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesítenek a kistesóim, mit...

Idegesítenek a kistesóim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni és szeretnék belehúzni a tanulásba. Van két öcsém egyikük 11, másikuk 8 éves. Folyton zajonganak, sosincs csend, nem tudok koncentrálni. Szüleim is rájuk szólnak többször, de mintha meg se hallanák. TV nézés és tanulás közben is folyton nevetgélnek, tehát hiába próbálom őket csendesebb foglalkozásra bírni. Mit tegyek?

2015. dec. 27. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél nekik xboxot!
2015. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 László Próféta válasza:
Vegyél egy szép nagy fülhallgatót, tegyél rá egy mp3 lejátszót, és az mp3 lejátszón folyamatosan menjen egy 8 Hz-es hangfelvétel - https://www.youtube.com/watch?v=i3f6oful0H8
2015. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el könyvtárba tanulni.
2015. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hat testvér közül vagyok a legidősebb, hárman voltunk egy szobában, mégis leérettségiztem. Keress csöndes helyet, vagy tegyél föl fülhallgatót. Megértelek, de hiába várnád el két kisgyerektől, hogy fél évig csöndben legyenek.
2015. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi is 5-en vagyunk gyerekek, én vagyok a legidősebb. Azért említettem csak a 2 fiút, mert a másik két tesóm nem zavar a tanulásban. Gondoltam rá, hogy esetleg megpróbálok éjszakázni, tehát akkor tanulok mikor ők már lefeküdtek.
2015. dec. 27. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el tanulni a könyvtárba, estére hazamész, probléma megoldva.
2015. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakázással az a baj, hogy fáradt leszel, egy idő után kibuksz. Nem lehet megbeszélni otthon, hogy napi 1 óra kötelező csendes foglalkozás? Lehet, hogy kevés az 1 óra, de este annál kevesebbet kellene tanulni. Vagy menj könyvtárba.
2015. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj belőlük FB függött az egy őskori PC-vel is menni fog és csak annyit fogsz látni h egész nap ott lógnak és bámulják a postokat.


Nem zajos egyáltalán, ha jól csinálod még a WC-re se fognak kimenni.

2015. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha a szüleidre se hallgatnak akkor jó neveletlenek lehetnek.

De ott a könyvtár ott csönd van, probléma megoldva.

A szüleidnek meg említsd meg ,hogy nem elég kemények.

2015. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem is ez van, de nálunk nincs könyvtár, ahova menni tudnék. Legközelebbihez kell durván egy órát utazni. Az én megoldásom, hogy zenét hallgatok közben. Keress olyat, amiben nincs ének, valami nyugisat.
2016. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!