Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Két ikerpár tényleg képes...

Két ikerpár tényleg képes egymással kapcsolatban dolgokat megérezni?

Figyelt kérdés
Vagy bármi furcsa dolgot észlelni csak azért mert ikrek és szorosabb kapcsolatban állnak egymással?

2015. dec. 28. 11:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező!

Az utolsó válaszoló, egy IQ nélküli tudálékoskodó.


Persze, majd mindenki közjegyzővel hitelesítteti a válaszait, csak hogy ő kielégüljön...

2015. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 piriiiii ***** válasza:

A nővérem és én teljesen hétköznapi testvérek vagyunk, tehát nem vagyunk ikrek vagy ilyesmi, sőt, 12 év van köztünk. Mégis szoktunk megérezni dolgokat. Messze lakunk egymástól, és például akkor írok neki, amikor rám gondol vagy olyan helyzetben van... mondjuk ez fordítva nem igaz, szóval talán én vagyok erre érzékenyebb csak, vagy nem tudom.

Ikrek esetében meg pláne igaz lehet.

2015. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 piriiiii ***** válasza:
És ennek szerintem semmi köze semmi földöntúli, természetfeletti dologhoz.
2015. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!