Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugom és a barátom nagyon...

Linda109 kérdése:

A hugom és a barátom nagyon nem jönnek ki egymással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de a húgom és én nagyon jó kapcsolatot ápoltunk (és ápolunk is). Mind a ketten felnőttek vagyunk, és egy házban élünk, és tök jól kijövünk egymással. De újonnan összeismerkedtem egy férfival. Már hónapok óta együtt vagyunk. Azonban a húgom és a barátom nem jönnek ki egymással. Úgy értem, hogy a húgom elég önfejű, és szeret ő lenni a főnök, a barátom is hasonló természettel rendelkezik, és őt zavarja, hogy a húgom "mindig útban van, és sosem hagy engem és őt kettesben". Természetesen a tesóm ezt nem hagyja sosem szó nélkül... Mindig vitába keverednek! Komolyan néha úgy viselkednek mint az óvodások. Már próbáltam mindkettejükkel beszélni, de nem hallgatnak rám, és csak maguk mellé akarnak állítani a vitáikban.

Mit tegyek? Már nagyon kezdenek eldurvulni a dolgok!

A válaszokat előre is köszönöm!

25/L


2015. aug. 13. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Költözz külön, mint más normális, felnőtt nő, és kezeld külön a magánéleted és a családi és rokoni kapcsolataidat. Ennyire egyszerű.
2015. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Neked kell rendet tenned, hogy a húgod ne legyen mindig útban, viselkedj felnőttként.
2015. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Mindkét szemszögből nézve:


ha a húgod helyében lennék, akkor én sem tűrném, hogy egy jött ment diktáljon a házunkban amiben neki semm joga sincsen, főleg ha ilyen természetű


a barátod szemszögéből pedig teljesen érthető, hogy irritálja az a hülye pic.a, aki valószínűleg féltékeny és mindig útban akar lenni


Ebből kifolyólag neked kell rendet tenned megmondanod a hugicának, hogy hagyjon kettesben benneteket. Vagy esetleg menjetek a sráchoz enyelegni. :D 22/f

2015. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! én más szereplőként éltem meg az exemnél ezt a szitut. Volt a barátomnak egy kisöccse, folyton a nyakunkon lógott és beszólogatott nekem durva dolgokat a pasim persze mindenben őt védte és nagyon rosszul esett! Sokat veszekedtünk amikor ottvoltam náluk, mert egy 10 éves gyerek felnőttesen alázott a porig, és nem tehettem semmit. Nem egy sértődés volt belőle, mert a kissrác mindenhova kihisztizte hogy velünk jöjjön nem tudtunk normálisan nyaralni kettesben. Csak akkor éreztem jól magam, ha nálam voltunk a sráccal, mert oké, hogy kisgyerek, de elvártam volna a páromtól egy férfias hozzáállást. Neked azt tudom javasolni, hogy ülj le beszélgetni a hugoddal mond el neki hogy szereted, nem akarod mellőzni, de fogadja el hogy párod van és magányra van szükségetek, keressen barátnőket akikkel ellehet. Szerintem meg fogja érteni.
2015. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lakbért és a rezsit ételt stb. kb. 50-50%-ban fizetitek?


A barátod veletek él? Ha igen beszáll a költségekbe?


Az hogy "mindig útban van, és sosem hagy engem és őt kettesben" mit jelent pontosan?

Pl.: Kopogás nélkül rátokront a szobádban, meg akartok nézni kettesben egy filmet és beül közétek, nem hagy titeket kettesben vacsozáni stb...


Vagy


Nem hajlandó motelbe menni, hajnalig az utcán császkálni amég ti enyelegtek, amikor kettesben vacsorátok, filmeztek stb. elmegy mellettetek a konyhába, wc-re és a barátod ezt rossz néven veszi.


Nem kötekedni akarok de midkét esetet volt szerencsém már látni

2015. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!