Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet, hogy rossz kategória,...

Lehet, hogy rossz kategória, bocsi! Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Van egy öcsém. A szüleink elváltak. Apánk újraházasodott. Az új feleségének van egy fia, aki nálam 1 évvel idősebb. Néha el vagyok vele, DE CSAK NÉHA. Ő mindig azt mondja a barátnőimnek, volt sulitársaimnak, hogy 'húdejóbavagyokvele'. Miközben nem. Egyszer ott volt nálunk az egyik osztálytársa, és úgy szólt hozzám, hogy 'hugicám'. Na itt telt be s pohár. Mindig én vagyok egy a szemétláda, a hátam mögött meg az arányos minden csettintésre ugró hugicá. Már unom. Az öcsém dettó ugyanez. Én vagyok a hülye meg minden, utána meg ha kell valami, rögtön én ugorjak. A bátyám a régi suliba jár, így elkerülhetetlenek a hazugságnak.

Elegem van. Szinte semmi értelme nincs az életemnek. Teljesen feleslegesnek érzem magam. Mit tegyek? Miért?



2016. jan. 20. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és L\11.
2016. jan. 20. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te is épp most nevezted a bátyádnak. :)

Nagyon túl reagálod. Fiatalok vagytok, ilyenkor persze mindenki utál mindenkit, aztán mindenki szereti a másikat. De azt ne felejtsd el, hogy lehet, hogy neked kéne kicsit elfogadóbbnak lenni velük, és akkor akár tényleg jóban lehetnétek. A testvéri kapcsolatok fontosak, meg kell őket becsülni. :) (A vérkötelék nem számít.)

2016. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit tegyek?


Szerintem amikor szamitana rad alazd meg, (pl.: Nem is vaggunk joba, hazudos stb.) de persze kulturaltan


Miert


Mert azt hiszi, hogy ez meno dolog.

2016. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 nem 1970-ben vagyunk...

Már bocs...

Talán tedd szóvá apukádnak hogy nem túl rendesek veled

Ha gondolod írj privit,talán tudok segíteni

12/L

2016. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!