Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm nagyon szigorú hozzám,...

A tesóm nagyon szigorú hozzám, pedig én is már 14 éves vagyok, nem engedi, hogy CSAK KÖZÉPEN szedjem a szemöldökömet, vagy suliba picit kifessem magam pl. szemspirál, kis alapozó. Ő ilyenkor már festette magát! Sőt szemcerkát is használt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 09:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
U.i.: Ő 16 éves, és mi lányok vagyunk
2016. jan. 23. 09:19
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Miért kellene azt csinálnod, amit a testvéred mond? Kérdezd meg a szüleidet és ha ők megengedik, akkor csináld. Ha már ott jársz el is mesélhetnéd nekik, hogy a tesód rád van telepedve.
2016. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

14 évesen még nincs szükséged alapozóra!

spirál belefér, meg szemöldökszedés.

2016. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Miért a tesód mondja meg neked, hogy mit tehetsz és mit nem?
2016. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt hittem először, hogy a tesód már nagykorú és ő a gyámod. Ilyesmit a szüleidtől kérdezz meg, és szólj nekik szerintem, hogy a testvéred próbálja a szülőt játszani.
2016. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14 évesen az alapozó tényleg nem kell, de én pl. tiszta ragyás voltam (és 24 évesen még mindig az vagyok, fml), és egy jól eltalált korrektor sokat tud segíteni, ha ilyen célra szeretnéd.

11 évesen már "titokban" szedtem a szemöldököm, mert középen összeért, és olyan vastag volt, hogy a szemhéjamig lenőtt... Ha zavar, akkor zavar, beszéld meg a szüleiddel, vagy ha nem foglalkoznak vele, akkor csináld olyankor, mikor a tesód nem látja és nem tud beleszólni.

2016. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:

14 évesen még sztem sem kellhet smink, korrektor, HA kell, tökéletesen elég. A szemöldök kérdés más, az emlékszem, engem is roppantul zavart. Nekem apám meg is tiltotta, én meg gondoltam egyet, elmentem kozmetikushoz, észre sem vette. Mondjuk az én apámnak érdekes elképzelései voltak a szépségről, mert annal ellenére, h olyan voltam, mint egy jeti, és a gyantát sem engedte.

Szép fokozatosan kellett ezeket a köröket lefutni.

2016. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Az én nővérem is sokszor próbálta megmondani régebben,hogy mit csinálhatok és mit nem.De ki a francot érdekel?Nem az anyám.

20N

2016. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, tényleg! Ja igen, az alapozó helyett a korrektorra gondoltam! :)
2016. jan. 24. 19:46
 10/12 anonim válasza:
21%
Én nem ismerem a testvéred, de valószínűleg csak jót akar neked. Lehet, hogy amikor akkora volt, mint te, elkövetett pár butaságot és ettől akar megóvni. Szerintem kérdezz rá. A másik meg, hogy persze neki sem lehet igaza mindenben, de idősebb, tapasztaltabb, és nem árt ha néha hallgatsz rá.
2016. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!