Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt már Vichy Normade...

Aki használt már Vichy Normaderm Teint alapozót (problémás bőrre) az ajánlana nekem egy másik alapozót amivel ezt helyettesíthetném, ami jobban fed, viszont ugyanolyan jó mint a Vichy (kb.4000 Ft értékben)?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a Vichy alapozó, viszont az a gondom vele, hogy a nap végére a fele lekopik. A bőrtípusom miatt viszont fontos, hogy olyan alapozóm legyen, ami nem tömíti el a pórusokat.

2012. máj. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sokáig használtam Clinique alapozót. Igaz, hogy drágább (kb. 6500 Ft), de nagyon megéri. Több hónapig kitart és az arcról sem kopik le. Nekem is nagyon sok gondom volt az arcommal és olyan kellett, ami jól fed, de nem árt a bőrömnek, ezért merem ezt ajánlani:)
2012. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A Cliniquen belül melyik fajtát?
2012. máj. 16. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod, a pontos neve: Stay True Makeup Oil-Free.

Mivel nem rendes tubusban van, szivaccsal kell felvinni. Először kicsit macerás volt, de másodszorra már tudod, hogy mennyi kell és szépen el lehet kenni. Ha nem fed el elsőre mindent, akkor azt a kis alapozót, ami még maradt a szivacson nyomkodd rá a bőrhibákra. :)

2012. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!