Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm nagyon szigorú hozzám,...

A tesóm nagyon szigorú hozzám, pedig én is már 14 éves vagyok, nem engedi, hogy CSAK KÖZÉPEN szedjem a szemöldökömet, vagy suliba picit kifessem magam pl. szemspirál, kis alapozó. Ő ilyenkor már festette magát! Sőt szemcerkát is használt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 09:18
1 2
 11/12 anonim válasza:

Azért egy 16 éves még nem annyira tapasztalt. :D

Kb. ugyan olyan gyerek, csak 2 évvel idősebb...

16 évesen én is azt hittem, hogy én szartam a spanyol viaszt, aztán rájöttem, hogy csak egy taknyos gyerek voltam, aki verte magát a földhöz, meg hisztizett...

14 évesen nekem is szedve volt már a szemöldököm, és sminkeltem is magam. Anya megengedte, mert tudta, hogy előbb-utóbb én is rájövök, hogy a kevesebb, néha több. És való igaz.

Kedves Kérdező, szerintem mindenképpen Anyukáddal beszéld meg ezt a kérdést, ő a felnőtt, nem pedig a szintén gyerek 16 éves nővéred.

2016. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
Engem 14 évesen anyám járatott kozmetikushoz a szemöldökömmel, ott szedték, meg arctisztításra. Festeni nem festettem magam és azóta se festem, már 28 éves vagyok, de még mindig nem szorulok sminkre, csak nagyobb alkalmakon szoktam magam festeni pl. ha esküvőre megyünk vagy ilyesmi. Nagyon szép a bőröm, szerintem az is hozzájárul, hogy a megfelelő tisztításon kívül sose gyötörtem semmilyen sminktermékkel. A fiúk meg 14 éves koromtól ragadtak rám festetlenül is, szóval még a fiúzáshoz sincs rá szükség. Az összes barátnőmnek, aki festette és festi magát sokkal "öregebb" bőre van és nem ilyen tiszta, mint az enyém, hiába nem olcsó dolgokat használnak.
2016. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!