Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megtaláltam a tesóm verses...

Megtaláltam a tesóm verses naplóját. Beleolvassak?

Figyelt kérdés

Na az van,hogy a bátyám sok titkot rejt. Nem rég tudtam meg csupán a véletlenből,hogy mel_g. Vagyis,lehet mel_g,lehet bisz_x,de het_ro az már biztos nem. Kicsit felkavart,mivel mindig is tiszteltem őt. De nem tudom,nem szabadna megváltoznia a szememben. Nem vagyok hom0fób,de azért ha a tesómról van szó,kicsit megilletődök.


Na de,térjünk rá a lényegre.

Kicsit bementem a szobájába mikor nem volt itthon,és megtaláltam azt a noteszt,amit rejtett tőlem (tudom,hogy rejtett,mert egyszer a kezembe vettem és lecs_szett :D),és átlapoztam az első pár oldalt. Ez egy verses napló szerű izé. Nagyon csúnyán írt,de szeretném tudni,mi áll benne. Tudom,köcs_gség beleolvasni,de nem tudom megállni. Kb nyolcadik oldalnál járok,csúnyul az írás. Nem rég tudtam meg,hogy régen dr0gozott. Az egyik barátnője egy k_rva.(Köztudott.De szerintem kedves,én kedvelem :D)

A napjait írta le,hol volt,kivel,mit csinált,és mindezt verses formában. Művészeti suliba jár,fest,költ.


Abban,hogy mel*g,kb 80%-ban vagyok biztos. Meg akarom tudni. Szerintetek olvassam tovább? Vagy mit tegyek?


2016. febr. 3. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el sem kellett volna kezdened olvasni, nemhogy tovább olvasni! Tedd le szépen a tesód noteszát és nézz magadba, hogy te mit éreznél, ha valaki leülne a telefonod, laptopod, naplód elé és átnyalná az egész magánéletedet. Semmi közöd ahhoz, hogy a testvéred barátai milyenek, vagy hogy milyen a napja (már azon része amit esetleg okkal nem mesél el neked) . ha ennyire meg akarod tudni, hogy meleg-e, ahhoz miért nem vagy elég tökös, hogy leülj vele és megkérdezd szemtől-szembe? Ne sunnyogj, meg turkálj más holmijában, hanem kérdezz tőle ha érdekelnek a dolgai! Ha rád tartozik és tudhatod elmondja, ha nem akkor nem és onnantól a téma lezárva.
2016. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Juj, de t_tokzat*s vagy. Izgi.
2016. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1) Köszi a válaszod,igazad van. Nem olvastam tovább.


2) Azt írta ki,hogy megakadt az automatikus valami cuccizé szűrőn a kérdésem és felcsesződtem :D

2016. febr. 3. 16:23
 4/14 anonim ***** válasza:

A qrva miatt.


A meleg, biszex, hetero, lecseszett, köcsögség nem csúnya szavak.

2016. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
NE! (Ezért nem szabad soha, semmit sem leírni!!!)
2016. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mire válaszolunk, addigra te már rég elolvasod.
2016. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy igaz 5-ös.

Azt írd le, amit alá is írnál, jó mondás.

2016. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
hála az égnek nekem nem ilyen testvért dobott a gép mint amilyen te vagy és kívánom, hogy a te féltett titkaidat is nyomozzák ki, majd a szüleiddel együtt csámcsogjanak rajta.. De egy bunkó vagy istenem... arra nem gondoltál hogy nem véletlenül nem mondja el neked? Talán mert beleszólsz az életébe és emiatt nem bízik benned?
2016. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ne olvasd tovabb, tedd a helyere a naplot, es kesz. ha szinte ugy is biztos vagy benne, hogy meleg, es ez eddig sem okozott gondot, akkor ne kisertsd meg azzal, hogy olyasmit olvashatsz, amitol 100 % lesz . az miert lenne jobb?
2016. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
A napló azért napló mert a magánéletünket írjuk bele. DE!!! NEM MÁSOK SZÁMÁRA
2016. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!