Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam azt a férfit akit...

Megtaláltam azt a férfit akit tényleg szeretek mégsem tudok sokszor mit mondani neki amikor együtt vagyunk, más is szenved kuka szindrómában?

Figyelt kérdés

Mindig is hallgatagabb, magamnak való természet voltam... 1 éve vagyunk együtt a párommal, várok minden találkozást, szeretem nagyon, szoktunk jókat beszélgetni, de sajnos gyakran előfordul, hogy nem tudok mit mondani neki. Amikor mondja, hogy meséljek valamit magamról teljesen leblokkolok, magamtól nem tudok mesélni. Belőlem inkább kérdezgetéssel lehet előhozni a beszélőkét.

Ő pedig pont az ellentétem, vagány dumagép.


Más is van ilyen fura helyzetben? Mitől lehet ez nálam? Már azon is gondolkodtam, hogy lehet hiába a szerelem mégsem vagyunk egymáshoz valóak? Pedig egyébként annyira jó minden.


2012. márc. 18. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő szeret dumálni, akkor mondd el neki, hogy te ilyen vagy és kérdezgessen. Vagy meséljen ő, ha épp nem jut eszedbe semmi. :)
2012. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is teljesen ilyenek vagyunk,csak nálunk fordítva van,a barátom ilyen természet,mint Te...Sokszor harapófogó kell hozzá,de szépen meg vagyunk már 5 éve és remélem még nagyooooon sokáig leszünk is:)))
2012. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak kuka órák a párommal, de én ezt nem érzem problémának. Van hogy eltelik háromnegyed óra azzal, hogy mondogatjuk egymásnak, hogy "beszélgessünk... akkor most nem beszélgetünk? jó akkor ne beszélgessünk...", mert igazából nem jön semmi téma. :) Ellenben van hogy órákig beszélgetünk mindenféléről tök őszintén. Felmerünk tenni egymásnak bármilyen kérdést, megtudunk beszélni mindent. Ha ez nem így lenne, akkor zavarna ez a néhai kukaság, így viszont nem annyira, mert minden téren tökéletes a kapcsolatunk. :) Teszem hozzá amúgy is rengeteget találkozunk, így túl sok mesélni valónk sincs a másiknak mindig. :)

Szerintem ezzel nincs gond, ha amúgy bármit megtudtok beszélni.

2012. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes a reakciód. Én nem vagyok kuka természet, de arra, hogy "mesélj valamit magadról" én sem nagyon tudok mit mondani. Ne erőltessétek a beszélgetést, inkább csináljatok együtt dolgokat, a sok közös élménytől majd mondanivalótok is lesz. Amúgy meg a közösen megélt csendnek is megvan a varázsa. Nem kell mindig dumálni.
2012. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem pont kiegészítitek egymást :)
2012. márc. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam, hogy nem is olyan nagy baj ez! :)
2012. márc. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!