Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan érhetem el, hogy ne...

Hogyan érhetem el, hogy ne járkáljon át állandóan?

Figyelt kérdés

A testvérem és az én szobám között van egy ajtó, aminek nincs meg a kulcsa. Hiába könyörgök a szüleimnek, nem vesznek bele új zárat, és én sem vehetek. Mert tönkreteszem az ajtót.

Az ajtó tesóm felé nyílik, de folyamatosan átjárkál hozzám. Ha elétolok valamit eltolja, mintha ott sem lenne. Gondoltam, hogy farost lemezt vágatok elé, de hogy ragasztom fel, hogy ne legyen baja az ajtónak?

Ha tolózárat rakok, akkor azzal ismét megsértem az ajtót.


Van ötletetek? Vagy ha ezek, akkor hogy tudom úgy felrakni, hogy ne okozzak sérülést, vagy utána tudjam én is javítani olcsón?


2016. febr. 16. 11:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

zárcserét nem tudsz megoldani "tönkretevés" nélkül?

am lehet egy egyszerű tábla az ajtóra megoldás lehet...


22F

2016. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy sima tolózárat, szüleimmel meg közölném hogy ha ők szarnak a privát szférámra, akkor én is szarok az ajtó állapotára.
2016. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért megy be a testvéred? Mit mond, ha megkéred, hogy ne tegye?

Én valahogy kellemetlen helyzetbe hoznám. Pl. meztelenül lennék, vagy felvinnék egy pasit :)

Többet nem lenne kedve benyitni hozzám :D

2016. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nyomatékosan megkérném, hogy fejezze be. Ha nem akarja, ugyan azt csinálnám vele. Állandóan átmennék, folyton ott lebzselnék. Nem hagynám aludni. Egy idő után felmenne benne a pumpa. Egyébként egy zárcserétől nem megy tönkre az ajtó.
2016. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha lerajzolod a kulcs bemeneti nyílásának a profilját, akkor kulcsboltban vagy bárhol tudsz hozzá kulcsot találni.
2016. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annak idején a faék volt jó megoldás, csak betoltam az ajtó alá, így nem bírta benyomni az ajtót.
2016. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Zárcsere a megoldás. Ettől nem lesz baja az ajtónak. Cseréld ki akkor, amikor nincs senki más otthon.
2016. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Menj be a szobájába mikor ott van ülj le némán a földre vagy sétálgass de hozzá ne szólj mikor már nagyon ideges akkor mondhatod, na most már tudod milyen mikor állandóan átjössz.
2016. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy lehet zárcserével tönkretenni egy ajtót... De a tolózár is jó megoldás lenne.

Vagy vedd ki a zárat és vidd el egy kulcsoshoz, hátha tud hozzá való kulcsot csinálni!

Vagy tolj az ajtónyílás elé egy szekrényt / esetleg komódot!

2016. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert tönkreteszem az ajtót. - max ha legkalapacsot hasznalsz csavarhuzo helyett. eleg gyenge kifogas

amugy meg pofon egyszeru: a kilincset hozzakotod valamihez, akar egy keresztbe tett seprunyel is jo.

2016. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!