Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért különbözök ennyire a...

Miért különbözök ennyire a testvéreimtől?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk testvérek és elég jól kijövünk egymással. Nekem elég sok hobbim van, leginkább olyanok amik a természettel kapcsolatosak (horgászat, biciklizés, természetjárás stb.) őket viszont szinte semennyire sem érdeklik ezek a dolgok.Ők inkább olvasgatnak, tv-t néznek, számítógépeznek.

2016. febr. 22. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Különbözőek vagyunk. Az én tesóm pl. egy matekzseni, én viszont alig mentem át belőle..Nyelvtanból viszont én vagyok a penge, őt pedig nem érdekli :)

Más-más áll az érdeklődésünk középpontyában.

2016. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nyugtass meg, te nyelvtanzseni, hogy a "középpontYában" szót szándékosan, poénból írtad így...:-)
2016. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Ha-ha-ha.

és mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám, hogy a magyar nem az anyanyelvem te okostojás? írj kapásból egy kifejtett választ idegen nyelven és az után oszd az észt :) Kapis?

2016. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy francot nem az anyanyelved a magyar.:D Egyébként nem bántásból írtam, tényleg azt hittem, poénnak szántad.
2016. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Semmit sem írtam poénból. Soha nem is laktam Magyarországon és nyilván soha nem jartam magyar iskolaba. Na jó, az egyik szülőm félig az, de csak a mamammal beszelek magyarul és sokat olvasok. Szóval szerintem ez nem olyan nagy baj. Inkább próbálj meg a feltett kérdésre felelni, ne itt akarj randizni.
2016. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
92%
Mi hárman vagyunk lányok, nagyon kevés dolgot tudnék mondani, amiben egyezünk. Mindenkinek más a hobbija, élete, természete. Mindenki mondja, hogy nem is hasonlítunk egymásra külsőleg sem :D De ettől függetlenül szeretjük egymást, még úgy is, hogy sokszor nem egyezik a véleményünk. Szerintem ez így jó, ahogy van. Sok esetben pont így tudjuk egymást segíteni, mert a másik mindig más szemszögből látja a dolgokat. Amiben tényleg hasonlítunk egymásra, az az önzetlen szeretet, ennél több szerintem nem is kell :)
2016. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Egy külföldi, aki ilyen szinten megtanulta a nyelvet, főleg nem ír le ilyet, hogy "pontyában".
2016. febr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom te BELFÖLDI létedre soha nem írsz tévesen. Mindig minden perfect nem? De gondolj amit akarsz. Ugy van, ahogy írtam.
2016. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit, akkor írd le ugyanezt az anyanyelveden, és akkor elhisszük.
2016. febr. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem lehet, hogy nem akarja elárulni, mi az anyanyelve, mert nem akar beazonosítható lenni.


Másrészt a válaszoló egy részleges hasonulás leírásakor hibázott. Ha nem nyelviskolában tanult, akkor sokkal kevesebbet tanult írásban, így nem meglepő, ha a részleges hasonulás leírását elrontja.

2016. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!