Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon különbözök az alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon különbözök az alakuló barátom exeitől, és emiatt aggódok? 16L

Figyelt kérdés

Eddig két komolyabb barátnője volt, mindketten apró, törékeny, hosszú barnahajú, tényleg meseszép, laza lányok.

Most alakulgat valami ezzel a fiúval, és nekem nagy hibám, hogy mindig hasonlítgatom magam másokhoz, az életem minden területén, és jelen esetben aggódok is, hogy valahogy mégsem tetszem neki, vagy nem felelek meg.

Én is alacsony vagyok, de nem olyan kecses, finom alkat és a hajam is rövid, állig ér.

Már beszéltem vele erről, és mondta, hogy nincs miért idegeskednem, mert nem véletlenül érdeklem.

Hogyan rendezzem ezt magamban?

Ha vele vagyok nincs baj, mert érzem, hogy törődik velem, de ha egyedül vagyok megőrülök.

Köszönöm!:)



2014. nov. 4. 20:22
 1/2 RRR ***** válasza:
kösd le magad és a gondolataidat mással,mert ezzel még a végén elcseszed a ki se alakult kapcsolatot
2014. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is teljes mértékben különbözök a párom exeitől, valszeg nem véletlenül engem vett el és nem őket..:) Szóval nyugi...:)
2014. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!