Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ikreket akart, ezért azt...

Ikreket akart, ezért azt hazudta nem eshet teherbe, normális?

Figyelt kérdés

A hugom 28 éves, két éve "próbálkoznak" hogy babájuk legyen. Nem jött össze így a lombik melett döntöttek, ahol két megtermékenyitett petesejtett ültettek, mert beadta a dokinak, hogy a nagynénénknek a 3.alkalommal 3 petesejtből 1 maradt meg...

Szóval ez már egy bonyolult hazugság amit azért talált ki mert iker gyerekeket szeretett volna.

A férje csak egyet szeretne, sokszor halottam hogy mondta nem tervez többet mert ugy érzi ennek az egynek tudja azt megadni amit szeretne és szükséges.

most 14 hétes és mind kettő megnaradt


2016. febr. 23. 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
És mi a kérdés?
2016. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
Elég beteg dolog, de ha van ilyesmikre pénze...
2016. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Itt valaki valamit nagyon félreérthetett...

Ha van annyi megtermékenyült petesejt, alapból mindenkinek hármat ültetnek be, ugyanis általános statisztika, hogy három beültetett embrióból 30% esély van rá, hogy egy beágyazódik.

Másrészt a lombik program nem bemondásra megy, komoly vizsgálatokkal indul.

2016. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
En ugy tudom, lombik program eseteben mindig tobb petesejtet ultetnek be, eppen azert, hogy a tobbol ,nagyobb valoszinuseggel megmaradjon legalabb egy. Aztan persze lehet hogy tobb petesejtbol is baba lesz,ilyenkor vannak tele az ujsagok az otos-hatos-hetesikrekkel.
2016. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az utolsó válaszolókhoz. Én is úgy tudom, hogy egyszerre többet ültetnek be, mert egyből elég kicsi a valószínűsége, hogy baba lesz.
2016. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Bemondásra nem csinálnak lombikot. Komoly vizsgálatok vannak elötte.
2016. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

[link]


A lombikprogramnak kemény feltételei vannak, mint írták is, a meddőséget nem bemondásra állapítják meg. Mi bajod van a húgoddal, hogy hülyeségeket irkálsz róla?

2016. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
Azt hiszem átsiklottatok a lényeg felett. Nem az a fontos hányat ültettek be, hanem hogy a kérdező húga ikreket akart, és nem akarta megvárni míg azok maguktól sikerülnek, hanem lombikra ment, mert "abból" általában ikrek születnek. A férjet viszont átverte. Legalábbis én így értelmezem.
2016. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4%

Komoly vizsgálat ide oda, pénzért mindent lehet.


Bár a kérdés lényege szerintem továbbra is az, hogy a férjét átverte. Vagy ki tudja mi volt igazából.

2016. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Te valamit nagyon nem jól értettél. Jó barátnőm 3 lombikon van túl, a folyamat valahogy így néz ki: Nagyon komoly vizsgálatok után több hónapos hormonkezelés, érlelik a tüszőket, majd leszívják és alapból többet ültetnek be ahogy előttem már írták.
2016. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!