Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 gyerekem van, most derült...

3 gyerekem van, most derült ki, hogy ikreket várok! Enyhe sok (k) normális?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy bár tervezett, várt baba lett volna a 4. pici, ikrekre nem számítottunk.

Nem volt őszinte a mosolyom az uh után. Félek!

3 gyerek (a legnagyobb 8 éves) és 2 újszülött, ovi-suli...


Az első uh-n csak egy petezsákot írt le a doki, most voltam a 10. héten uh-n, és 2 petezsák, 2 baba. Szerencsére minden rendben velük, kétpetéjűek lesznek.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2015. ápr. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen helyzetben, de teljesen normális hogy félsz. Énis félnék. Vigyázz magatokra! Gratulálok :)
2015. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megertem, hogy nagy a sokk, de azert ez nagy csoda :) Gratulalok! Biztos nagymama is szivesen besegit a kicsikkel es nagyokkal is.
2015. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hűha hát előszőr is gratulálok :-) az ikrek dupla meló,de dupla öröm is .-) én megmondom őszintén örültem volna ikreknek (persze tudom,hogy nehéz velük,tudom ezt) persze neked ott a 3 nagyobb is. azt tudom tanácsolni,beszélgess akár ittikres anyukákkal ők tudnak tanácsokat adni az etetésről,altatásról,hogyan oldd meg a nagyok mellett. a legkisebb mennyi idős? talán valaki át tudja venni az ovit esetleg egy nagyszülő? szerintem hordozókendőt szerezz be,jól jöhet majd. meg bébihintát pihenőszéket. beletudod tenni őket,amíg mondjuk megeteted a nagyokat.segítség az ilyen holmik nem szégyen használni :-)
2015. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanezt éltük át a férjemmel pár hónapja. Van 3 gyerekünk (15, 7 és 5 évese) és 28 hetes vagyok az ikrekkel.

Az első sokk után már türelmetlenül várjuk őket. Csodaként a sors ajándékának tekintjük. Csak pozitívan! Boldog babavárást! :)

2015. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Huhh,hát én is sokkot kaptam volna a helyedben először! :D Bár én nagyon szeretném ha majd a következő próbálkozásra ikrek lennének,mert nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet az ikerterhesség (tudom,ugyanaz,csak duplán :D ), de a szüléstől félnék.
2015. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem ikreim vannak - igaz, több gyerekem nincs. biztos, hogy 3 egyke után nagyobb sokk lesz, mint egyből egyszerre a kettő, de hatalmas öröm, és pár hónaposan már sok előnyét is fogod látni a kettőnek :)

ha szeretnél valamit kérdezni, írj nyugodtan!

és gratulálok :)

2015. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szinte sokkot kaptam annyira meglepődtem. Második terhességre jönnek az ikrek, egy éves volt a kislányom mikor megtudtuk hogy ketten vannak. Kettő gyereket szerettünk volna és tessék..de most már örülünk nekik. Nagyon várjuk őket, 30 hetes vagyok.

Gratulálok hozzájuk és kitartást:)

2015. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt 2 kislányunk, mikor kiderült, hogy lesznek még ketten. Hát, majdnem lefordultam a vizsgálóasztalról, mikor mondta a doki. :) Sokk volt az biztos! Azóta megszülettek, nem adnám őket semmiért! :) Fel a fejjel! Kiváltságos helyzet, bár nem könnyű! :)
2015. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!